Hieronder volgt de privacy verklaring van de IBF:

Privacy verklaring IBF

Op deze pagina vindt u een overzicht van de aangesloten bonden, verenigingen en scholen.

 

Sportschool
Docent
Stijl
Plaats
Email
Sportcentrum Emsland H J Ningbers Judo/Jiu Jutsu Ommen sportcentrumemsland@online.nl
Sportschool Ooy R v d Sluys Goju-ryu  Ooy robvandersluys@live.nl
Budoclub Woerden P Telussa Taekwondo Woerden p.a.telussa@gmail.com
USA Sport Fam Brugge Taekwondo/All Style Karate Haaksbergen pmbrugge@home.nl
Sportcentrum Rebel J Bol Wado Ryu/Ashihara Karate Hilversum j.bol4@upcmail.nl
Karateclub Olthoff B Olthoff Shotokan Veelerveen karateolthoff@msn.com    
Mudokwan Wezep M Vlemminx Taekwondo Wezep Maurice@mudokwan-wezep.nl
Karatedo Zendokan S Bouchar Kyokushinkai Almere info@karatedo-zendokan.nl
Karateclub Blijham T Prak Shotokan Nw Beerta theoprak@msn.com
Sportschool Matuari J Tulis Wado Ryu Almere johntulis@live.nl
Karateverening Kyodo A Benrandame Kyokushinkai Almere a.benramdane@chello.nl
Fitness Centrum Kokoro J Dekker Goju-ryu Coevorden  7741cd34a@hetnet.nl
Multisport Rijnsburg R Pet Shotokan Rijnsburg rpet@planet.nl
Pukulan club Satria R Cornelissen Pukulan Enschede mascornellisen@gmail.com
De Tempel M Flikkenschild Taekwondo Hengelo e_flikkenschild@hotmail.com
Karatevereniging Zentai R Mijnhout Kyokushinkai Almere roy.mijnhout@capgemini.com
Ji Do Kwan van der Kloor R v d Kloor Ji Do Kwan Enschede r.e.kloor1962@kpnmail.nl
Leirissa Gym R Huizinga Kyokushinkai Heerenveen janloeshaan@hotmail.com
Dojo Kokoro R Brouwer v. Gonzenbach Kyokushinkai Groningen dojo@dojokokoro.nl
Che Do kwan S Valenti Taekwondo Enschede master_renat_valenti@hotmail.com
Sportschool Flying Dragon M Raboen Shotokan Den Haag flyingdragondh@hotmail.com
Jen’s Defence J Koorenhof Shotokan Almere jenniferkoorenhof@gmail.com
Black Eagle S Alakramsing Kyokushinkai Nieuw Vennep sanjay.alakhramsing@kpn.com
Zelfverdediging Friesland A Roelevink Kyokushinkai Joure zelfverdedigingfriesland@gmail.com
Karate do Shotokan Ter Apel R Heijne Shotokan Stadskanaal karate-doshotokan-terapel@hetnet.nl
Flying Dragon S Manoch Shotokan Emmerich am Rhein-Duitsland SA.Manoch.01@mindef.nl
De Budoka P Ensing Judo/Jiu Jutsu Enschede ensingpatrick@hotmail.com
Kenryoku Almere R Zaalman Kyokushinkai Almere info@kenryoku.nl
Karate Do Oyama R El Aouadi Kyokushinkai Almere elaouadi.r@gmail.com
Go Smarts E Koekoek Tang Soo Do Groningen eric.koekoek@gosmarts.nl
Sportgroep Jujutsu-Raifu B Ooitink Jiu Jutsu Almelo info@raifu.nl
Karate Stichting Gyukei Lelystad S Abbasi Kyokushinkai Lelystad shahriar.abbasi@provincie-utrecht.nl
Kenryoko R Zaalman Kyokushinkai Almere info@kenryoku.nl
Tori Ryu R Graafland Kyokushinkai Etten rits@toriryu.nl
Team Landveld S Landveld Kenpo Rotterdam info@nlkenpo.nl
Pencak Silat Garuda M Snijder Pencak Silat Sappemeer p.s.garuda@gmail.com
Kushanko Dojo (Okinawa) J Omri Kyokushinkai