Hieronder volgt de privacy verklaring van de IBF:

Privacy verklaring IBF

Op deze pagina vindt u een overzicht van de aangesloten bonden, verenigingen en scholen.

Sportschool Docent Stijl Adres Postcode Plaats Email
Sportcentrum Emsland H J Ningbers Judo/Jiu Jutsu Emslandweg 17 7731 RP Ommen sportcentrumemsland@online.nl
Sportschool Ooy R v d Sluys Goju-ryu Erlecomsdam 1 6576 JV Ooy robvandersluys@live.nl
Budoclub Woerden P Telussa Taekwondo Valeriaanveld 79 3448 ET Woerden p.a.telussa@gmail.com
USA Sport Fam Brugge Taekwondo/All Style Karate Kotenaerstraat 77 7482 BH Haaksbergen pmbrugge@home.nl
Sportcentrum Rebel J Bol Wado Ryu/Ashihara Karate Kloosterlaan 124 1216 NS Hilversum j.bol4@upcmail.nl
Karateclub Olthoff B Olthoff Shotokan Veelerveenseweg 38 9566 PG Veelerveen karateolthoff@msn.com    
Mudokwan Wezep M Vlemminx Taekwondo Wolweverstraat 10 8091 DL Wezep Maurice@mudokwan-wezep.nl
Karatedo Zendokan S Bouchar Kyokushinkai Couperusweg 29 1321 AR Almere info@karatedo-zendokan.nl
Karateclub Blijham T Prak Shotokan Molenlaan 46 9687 PR Nw Beerta theoprak@msn.com
Sportschool Matuari J Tulis Wado Ryu Ind. Gandhistraat 38 1314 RX Almere johntulis@live.nl
Karateverening Kyodo A Benrandame Kyokushinkai Edestraat 23 1324 KB Almere a.benramdane@chello.nl
Fitness Centrum Kokoro J Dekker Goju-ryu Comm. De Vos v Steenwijklaan 34a 7741 CD Coevorden  7741cd34a@hetnet.nl
Multisport Rijnsburg R Pet Shotokan De Maessloot 17 2231 PX Rijnsburg rpet@planet.nl
Pukulan club Satria R Cornelissen Pukulan Kaalbertlanden 3 7542 HR Enschede mascornellisen@gmail.com
De Tempel M Flikkenschild Taekwondo Camphuyzenstraat 34 7552 NH Hengelo e_flikkenschild@hotmail.com
Karatevereniging Zentai R Mijnhout Kyokushinkai Leuvenhorststraat 3 1333 ZJ Almere roy.mijnhout@capgemini.com
Ji Do Kwan van der Kloor R v d Kloor Ji Do Kwan Waterdriebladlaan 77 7534 KA Enschede r.e.kloor1962@kpnmail.nl
Leirissa Gym R Huizinga Kyokushinkai Morra 44 8446 LP Heerenveen janloeshaan@hotmail.com
Dojo Kokoro R Brouwer v. Gonzenbach Kyokushinkai Radiumstraat 123 9743 SK Groningen dojo@dojokokoro.nl
Che Do kwan S Valenti Taekwondo Willem Rijbberstraat 48 7521 TP Enschede master_renat_valenti@hotmail.com
Sportschool Flying Dragon M Raboen Shotokan Messchaarstraat 68 2551 KR Den Haag flyingdragondh@hotmail.com
Jen’s Defence J Koorenhof Shotokan Operetteweg 108 1323VE Almere jenniferkoorenhof@gmail.com
Black Eagle S Alakramsing Kyokushinkai Rammersteinpark 36 2151 KC Nieuw Vennep sanjay.alakhramsing@kpn.com
Roelevink Sport A Roelevink Kyokushinkai Jousterweg 217 8465 PG Oudehaske roelevinksport@gmail.com
Karate do Shotokan Ter Apel R Heijne Shotokan G.W. Spitzenstraat 58 9502 CJ Stadskanaal karate-doshotokan-terapel@hetnet.nl
Flying Dragon S Manoch Shotokan Bredenbachstrasse 136 D-46446 Emmerich am Rhein-Duitsland SA.Manoch.01@mindef.nl
De Budoka P Ensing Judo/Jiu Jutsu Jupiterstraat 6A 7521 JM Enschede ensingpatrick@hotmail.com
Karate Combinatie Feller S Zaalman Kyokushinkai Raoul Dalystraat 38 1328 PG Almere info@raifu.nl
Karate Do Oyama R El Aouadi Kyokushinkai Speerdistelstraat 17   Almere elaouadi.r@gmail.com
Go Smarts E Koekoek Tang Soo Do Jensemaheerd 45 9736 CD Groningen eric.koekoek@gosmarts.nl
Sportgroep Jujutsu-Raifu B Ooitink Jiu Jutsu Vijverhof 27 7607 JM Almelo info@raifu.nl
Karate Stichting Gyukei Lelystad S Abbasi Kyokushinkai Saerdam 17 8242 JC Lelystad shahriar.abbasi@provincie-utrecht.nl
Kenryoko R Zaalman Kyokushinkai Raoul Dufystraat 38 1328 PG Almere info@kenryoku.nl
Tori Ryu R Graafland Kyokushinkai Dorpstraat 7 7075 AC Etten rits@toriryu.nl
Team Landveld S Landveld Kenpo Waver 9 3068 GR Rotterdam info@nlkenpo.nl
Pencak Silat Garuda M Snijder Pencak Silat Pansier 43 9611 MG Sappemeer p.s.garuda@gmail.com
Kushanko Dojo (Okinawa) J Omri Kyokushinkai