Hieronder volgt de privacy verklaring van de IBF:

Privacy verklaring IBF

Op deze pagina vindt u een overzicht van de aangesloten bonden, verenigingen en scholen.

Sportschool        
Docent          
Stijl                 
Plaats
Email
Black Eagle Amsterdam S Alakramsing Kyokushinkai Nieuw Vennep sanjay.alakhramsing@kpn.com
Black Eagle Rotterdam U.Vyent Kyokushinkai Rotterdam vyent@wotschiedam.nl
Budokai Glanerbrug A.Gering Judo Glanerbrug mail
Budoclub Woerden P Telussa WTF Taekwondo Woerden p.a.telussa@gmail.com
Chikara H.Hesselink Judo Enschede henkhesselink@home.nl
De Budoka P Ensing Judo/Jiu Jutsu Enschede ensingpatrick@hotmail.com
Budokai A.Gering Judo Enschede  
Harado N.Pruis Judo Pesse  
Haragei S.Weller de Maa Judo Hardenberg sandra@harageihardenberg.nl    
’t Hofke W & B Hof Judo Neede wimhof22@gmail.com    
Heelal D.Welman Judo Enschede  
Sportschool Ooy R v d Sluys Goju-ryu  Ooy robvandersluys@live.nl
Sportcentrum Rebel J Bol Wado Ryu/Ashihara Karate Hilversum j.bol4@upcmail.nl
USA Sport Fam Brugge Taekwondo/All Style Karate Haaksbergen pmbrugge@home.nl
Mudokwan Wezep M Vlemminx Taekwondo Wezep Maurice@mudokwan-wezep.nl
Fitness Centrum Kokoro J Dekker Goju-ryu Coevorden  7741cd34a@hetnet.nl
Karateclub Olthoff B Olthoff Shotokan Veelerveen karateolthoff@msn.com    
Karatedo Zendokan S Bouchar Kyokushinkai Almere info@karatedo-zendokan.nl
Karateclub Blijham T Prak Shotokan Nw Beerta theoprak@msn.com
Karate Do Oyama R El Aouadi Kyokushinkai Almere elaouadi.r@gmail.com
Karatevereniging Kyodo A Benrandame Kyokushinkai Almere a.benramdane@chello.nl
Karatevereniging Zentai S.Zaalman Kyokushinkai Almere k.zaalman@vumc.nl
Kodokan U.v.d.Vegt Judo Schoonebeek info@judoschoonebeek.nl    
Matuari J Tulis Wado Ryu Almere johntulis@live.nl
Multisport Rijnsburg R Pet Shotokan Rijnsburg rpet@planet.nl
Pukulan club Satria R Cornelissen Pukulan Enschede mascornellisen@gmail.com
Pukulan Kemajoran Lemmer C v d Zwan Pukulan Lemmer cmrvdzwan@ziggo.nl
Ji Do Kwan van der Kloor R v d Kloor Ji Do Kwan Enschede r.e.kloor1962@kpnmail.nl
Leirissa Gym R Huizinga Kyokushinkai Heerenveen janloeshaan@hotmail.com
Dojo Kokoro R Brouwer v. Gonzenbach Kyokushinkai Groningen dojo@dojokokoro.nl
Flying Dragon Den Haag M Raboen Shotokan Den Haag flyingdragondh@hotmail.com
Flying Dragon Manoch S Manoch Shotokan Emmerich am Rhein-Duitsland SA.Manoch.01@mindef.nl
Judoclub de Wester H.Hesselink Judo Enschede henkhesselink@home.nl
Kenryoku Almere R Zaalman Kyokushinkai Almere info@kenryoku.nl
Sportgroep Jujutsu-Raifu B Ooitink Jiu Jutsu Almelo info@raifu.nl
Karate Stichting Gyukei Lelystad S Abbasi Kyokushinkai Lelystad shahriar.abbasi@provincie-utrecht.nl
Kenryoko R Zaalman Kyokushinkai Almere info@kenryoku.nl
Tori Ryu R Graafland Kyokushinkai Etten rits@toriryu.nl
Team Landveld S Landveld Kenpo Rotterdam info@nlkenpo.nl
Pencak Silat Garuda M Snijder Pencak Silat Sappemeer p.s.garuda@gmail.com
Kushanko Dojo (Okinawa) J Omri Kyokushinkai    
Uki Waza E.de Graaf Judo Zandpol edegraaff78@hotmail.coml
Zelfverdediging Friesland A Roelevink Kyokushinkai Joure zelfverdedigingfriesland@gmail.com