In Memoriam
Ensing John 6e Dan De Budoka
10. jūdan (十段) – Tiende dan
Schonewille Piet 10e Dan Oprichter IBF Nederland
van der Sluys Rob 10e Dan Sportschool Ooy
7. nanadan (七段) – Zevende dan
Brugge Peter 7e Dan USA
Olthoff Bé 7e dan Karateclub Olthoff
Pet Richard 7e dan Multisport Rijnsburg
Tulis John 7e Dan Sportschool Matuari
Westerhuis Ger 7e dan Kyodo
6. rokudan (六段) – Zesde dan
Benramdane Abderrazak 6e Dan  Kyodo
Brouwer von Gonzenbach Raymond 6e Dan Dojo Kokoro
Dekker Jenne 6e Dan Dojo Kokoro Dekker
Heijne Rudolf 6e Dan Shotokan Ter Apel 
5. godan (五段) – Vijfde dan
Baron Patrick 5e dan Sportschool Ooy
Bol Jaap 5e dan Sport Ins. Rebel
Cohausz Bernard 5e Dan USA
Prak Theo 5e Dan Karateclub Blijham
Soetekouw Rob 5e dan Sportschool Ooy
Strijk Remon 5e dan Multisport Rijnsburg
Telussa Peter 5e dan Budoclub Woerden
van der Sluys Robbert 5e Dan Sportschool Ooy
4. yodan (四段) – Vierde dan
Bouchar Saoedi 4e dan Karatedo Zendokan
Bressers Jacques 4e Dan Sport Ins. Rebel
Huizinga Ron 4e dan Leirissa Gym
Manoch Steve 4e dan Flying Dragon Manoch
Nee Reinhold 4e dan Karateclub Olthoff
van der Sluys Carlo 4e dan Sportschool Ooy
Vlemmincx Maurice 4e dan Mudokwan Wezep
3. sandan (三段) – Derde dan
Alakhramsing Sanjaykoemar 3e dan  Black Eagle
Babaew German 3e dan Multisport Rijnsburg
Brouwer von Gonzenbach Christian 3e Dan Dojo Kokoro
Brugge Ellen 3e dan USA
de Mooij Theo 3e Dan Multisport Rijnsburg
El Aouadi Abdeslam 3e Dan Karatedo Oyama
El Aouadi Redouan 3e Dan Karatedo Oyama
Fashami Shahriar 3e dan Karate Stichting Gyukei Lelystad. 
Flissinger Frans 3e Dan Multisport Rijnsburg
Haan Jan 3e dan Leirissa Gym
Hartman Harry 3e Dan Ji Do Kwan van der Kloor
Honing Gabriela 3e Dan Sport Ins. Rebel
Maurice Raboen 3e dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
Neijndorff Rudi 3e dan Sportschool Matuari
Oost Edwin 3e Kyu Dojo Kokoro
Oost Marciano 3e Kyu Dojo Kokoro
Raaijmakers Stephan 3e dan Sportschool Ooy
Schierboom Wendy 3e dan Sportschool Matuari
Van der Kloor Randolph  3e dan Ji Do Kwan van der Kloor
Visser Christa 3e dan Karateclub Olthoff
Zand “t Leroy Edson 3e dan Sportschool Matuari
2. nidan (二段) – Tweede dan
Ahajjam Samir 2e dan Kyodo
Boer Marcel 2e dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
Boudhan Abdessamade 2e dan Kyodo
Brouwer van Gonzenbach Ludwig 2e Dan Dojo Kokoro
Brugge Gwendolyn 2e dan USA
Bukouinska Anna 2e dan Multisport Rijnsburg
Buxbaum Patrick 2e dan Karateclub Olthoff
Cohausz Katharina 2e dan USA
Denker Henrik 2e Dan Sportgroep Jujutsu Raifu
Dorrestijn Bjorn 2e dan Sport Ins. Rebel
Eken Rene 2e Dan Sport Ins. Rebel
Ensing Patrick 2e dan De Budoka
Evers Stephanie 2e dan Multisport Rijnsburg
Flikkenschild Max 2e Dan De Tempel
Groeneveld Kees 2e dan Mudokwan Wezep
Herterich Roman 2e dan Karateclub Olthoff
Landveld Sandro 2e Dan Team Landveld
Langendorff William 2e Dan Sport Ins. Rebel
Leeuwenburg Denise 2e dan Multisport Rijnsburg
Leeuwenburg Michelle 2e dan Multisport Rijnsburg
Neut van der Vincent 2e Dan USA
Ooitink Bradley 2e dan Sportgroep Jujutsu Raifu
Oosterbosch Henri 2e dan Sportschool Ooy
Pietersma Ramon 2e Dan Karate Stichting Gyukei Lelystad.
Reitema Kim A.H. 2e dan Kyodo
Roelevink Albert 2e dan Roelevink Sport
Schoneveld Bouke 2e Dan Multisport Rijnsburg
Stijgeren van Dolf 2e Dan Sport Ins. Rebel
Trogrlic Vjekoslav 2e Dan Multisport Rijnsburg
v/d Hijden Rene 2e Dan Multisport Rijnsburg
Valenti Santo 2e dan Chi Do Kwan
van Campen Charlotte 2e Dan Sportschool Ooy
van Dongen Han 2e Dan Dojo Kokoro
Van Rhee Sander 2e Dan Multisport Rijnsburg
Wilmink Jan 2e Dan Ji Do Kwan van der Kloor
1. shodan (初段) – Eerste dan
Aarents Camiel 1e Dan Multisport Rijnsburg
Achrrab Ilias 1e Dan Sportschool Matuari
Agoudan Jihad 1e Dan Dojo Kokoro
Arjan Slot 1e dan USA
Asmoredjo Raymond 1e dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
Azzamouri Sanae 1e Dan Kyodo
Basturk Mustafa 1e dan Ji Do Kwan van der Kloor
Belhadj Mounir 1e Dan Sportschool Matuari
Bemthuis Bart 1e dan USA
Bouddount Widad 1e Dan Kyodo
Brouwer Arjan 1e Dan USA
Brouwervon Gonzenbach Samantha Iris Emmy 1e dan Dojo Kokoro
Chung Stanley 1e dan Black Eagle
Drenth M. 1e Dan Dojo Kokoro
El Adel Ilias 1e Dan Sportschool Matuari
El Adel Soufjan 1e Dan Sportschool Matuari
El Haddad Mohamed 1e Dan Kyodo
El Mahmoudi Souhail 1e Dan Kyodo
Ezatkhan Arwin 1e Dan Kyodo
Flikkenschild Emiel 1e dan De Tempel
Floothuis Mike 1e dan Leirissa Gym
Gefferie Sherwin 1e Dan Kenryoku
Ghabouj Achmed 1e Dan Dojo Kokoro
Graafland Rits 1e Dan Tori Ryu
Grimmius Tamara 1e dan Multisport Rijnsburg
Heuzen Jack 1e dan Multisport Rijnsburg
Heuzen Mike 1e dan Multisport Rijnsburg
Hislop Ricardo 1e dan Sportschool Matuari
Hitti Oumaima 1e Dan Kyodo
Koeman Vincent 1e Dan Sport Ins. Rebel
Koeman Wendy 1e Dan Sport Ins. Rebel
Nahrwold Martin 1e Dan Ji Do Kwan van der Kloor
Os van Quinten 1e dan USA
Ousrout Anouar 1e Dan Kyodo
Ousrout Youssra 1e Dan Kyodo
Postma Ingmar 1e Dan de Budoka
Renato Valenti 1e dan Chi Do Kwan
Score Anthony 1e Dan de budoka
Shakil Nazli 1e dan Dojo Kokoro
Stelling Martijn 1e Dan Karateclub Blijham
van Dam Mathijs 1e Dan Sport Ins. Rebel
van der Vlies Letty 1e Dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
van der Zwan Clemens 1e Dan  Pukulan Kemajoran Lemmer
van Duijne Joey 1e Dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
Westendorp Ties 1e dan USA
Westland Kimberly 1e Dan Sport Ins. Rebel
Wiens Sebastian 1e dan De Budoka
Wind Denny 1e Dan Leirissa Gym
Wissink Jelle 1e Dan Tori Ryu
Wolsink Ennio 1e Dan Dojo Kokoro
Zwaan Robin 1e Dan Multisport Rijnsburg