In Memoriam
Ensing John 6e Dan  De Budoka
10. jūdan (十段) – Tiende dan
Schonewille Piet 10e Dan Oprichter IBF Nederland
van der Sluys Rob 10e Dan  Sportschool Ooy
7. nanadan (七段) – Zevende dan
Brugge Peter 7e Dan   USA
Olthoff Bé 7e dan  Karateclub Olthoff
Pet Richard 7e dan  Multisport Rijnsburg
Tulis John 7e Dan  Sportschool Matuari
Westerhuis Ger 7e dan  Kyodo
6. rokudan (六段) – Zesde dan
Benramdane Abderrazak 6e Dan  Kyodo
Brouwer von Gonzenbach Raymond 6e Dan  Dojo Kokoro
Dekker Jenne 6e Dan  Dojo Kokoro Dekker
Heijne Rudolf 6e Dan  Shotokan Ter Apel 
Linke Markus 6e Dan  Karateclub Olthoff
5. godan (五段) – Vijfde dan
Baron Patrick 5e dan Sportschool Ooy
Bol Jaap 5e dan Sport Ins. Rebel
Cohausz Bernard 5e Dan USA
Prak Theo 5e Dan Karateclub Blijham
Soetekouw Rob 5e dan Sportschool Ooy
Strijk Remon 5e dan Multisport Rijnsburg
Telussa Peter 5e dan Budoclub Woerden
van der Sluys Robbert 5e Dan Sportschool Ooy
Vlemmincx Maurice 5e Dan Taekwon-Do Mudokwan Wezep
4. yodan (四段) – Vierde dan
Alakhramsing Sanjaykoemar 4e dan  Black Eagle
Bouchar Saoedi 4e dan Karatedo Zendokan
Bressers Jacques 4e dan Sport Ins. Rebel
Brouwer von Gonzenbach Christian 4e Dan Dojo Kokoro
Cohausz Katharina 4e Dan Tang Soo Do USA
El Aouadi Abdeslam 4e Dan Karatedo Oyama
Fashami Abassi Shahriar 4e dan Karate Stichting Gyukei Lelystad. 
Hartman Harry 4e Dan Taekwon-Do /td>

USA
Huizinga Ron 4e dan Leirissa Gym
Manoch Steve 4e dan Flying Dragon Manoch
Nee Reinhold 4e dan Karate Nee
Raaijmakers Stephan 4e dan Sportschool Ooy
Sluys v d Carlo 4e dan Sportschool Ooy
Zaalman Stuart 4e dan (kyokushinkai) Zentai
3. sandan (三段) – Derde dan
Babaew German 3e dan Multisport Rijnsburg
Brugge Ellen 3e dan USA
de Mooij Theo 3e Dan Multisport Rijnsburg
Denker Henrik 3e Dan Jujutsu Sportgroep Jujutsu Raifu
El Aouadi Redouan 3e Dan Karatedo Oyama
Flissinger Frans 3e Dan Multisport Rijnsburg
Haan Jan 3e dan Leirissa Gym
Herterich Roman 3e dan Karateclub Olthoff
Honing Gabriela 3e Dan Sport Ins. Rebel
Maurice Raboen 3e dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
Neijndorff Rudi 3e dan Sportschool Matuari
Ooitink Bradley 3e Dan Jujutsu Sportgroep Jujutsu Raifu
Oost Marciano 3e Kyu Dojo Kokoro
Oosterbosch Henri 3e Dan Goju Ryu Sportschool Ooy
Santjer Nadine 3e dan Karate Olthoff
Schierboom Wendy 3e dan Sportschool Matuari
Van der Kloor Randolph  3e dan Ji Do Kwan van der Kloor
Van der Wal Johannes  3e dan Dojo Kokoro
Zand “t Leroy Edson 3e dan Sportschool Matuari
2. nidan (二段) – Tweede dan
Agoudan Jihad 2e Dan Dojo Kokoro
Ahajjam Samir 2e dan Kyodo
Boer Marcel 2e dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
Boudhan Abdessamade 2e dan Kyodo
Brouwer van Gonzenbach Ludwig 2e Dan Dojo Kokoro
Brugge Gwendolyn 2e dan USA
Bukouinska Anna 2e dan Multisport Rijnsburg
Buxbaum Patrick 2e dan Karateclub Olthoff
Dorrestijn Bjorn 2e dan Sport Ins. Rebel
Duijghuizen Petrus 2e DanGoku Ryu Sportschool Ooij
Eken Rene 2e Dan Sport Ins. Rebel
Ensing Patrick 2e dan De Budoka
Evers Stephanie 2e dan Multisport Rijnsburg
Flikkenschild Max 2e Dan De Tempel
Groeneveld Kees 2e dan Mudokwan Wezep
Ipek Karakoç 2e dan Dojo Kokoro Dekker
Jadoe Karan 2e Dan Zentai
Koeman Vincent 2e Dan Sport Ins. Rebel
Koeman Wendy 2e Dan Sport Ins. Rebel
Langendorff William 2e dan Sport Ins. Rebel
Landeweer Willy 2e Dan Schonewille
Landveld Sandro 2e Dan Team Landveld
Leeuwenburg Denise 2e dan Multisport Rijnsburg
Leeuwenburg Michelle 2e dan Multisport Rijnsburg
Neut van der Vincent 2e Dan USA
Pietersma Ramon 2e Dan Karate Stichting Gyukei Lelystad.
Reitema Kim A.H. 2e dan Kyodo
Roelevink Albert 2e dan Zelfverdediging Friesland
Schoneveld Bouke 2e Dan Multisport Rijnsburg
Spaanjer Bryan 2e dan Sportschool Ooij
Stijgeren van Dolf 2e Dan Sport Ins. Rebel
Tiefringer Kirsten 2e Dan Karateclub Olthoff
Trogrlic Vjekoslav 2e Dan Multisport Rijnsburg
v/d Hijden Rene 2e Dan Multisport Rijnsburg
Valenti Santo 2e dan Chi Do Kwan
Vlemmincx Brenda 2e Dan Taekwon-Do Mudokwan Wezep
Westland Kimberly 2e Dan Sport Ins. Rebel
van Campen Charlotte 2e Dan Sportschool Ooy
van Dongen Han 2e Dan Dojo Kokoro
Van Rhee Sander 2e Dan Multisport Rijnsburg
Wind Denny 2e Dan Leirissa Gym
Wilmink Jan 2e Dan Ji Do Kwan van der Kloor
1. shodan (初段) – Eerste dan
Aarents Camiel 1e Dan Multisport Rijnsburg
Achrrab Ilias 1e Dan Sportschool Matuari
Arjan Slot 1e dan USA
Amkoum Bilal 1e Dan Wado Ryu Sportinstituut Rebel
Asmoredjo Raymond 1e dan Karateschool Flying Dragon Den Haag
Azzamouri Sanae 1e Dan Kyodo
Azzamouri Wail 1e Dan Kyodo
Bamberg Yara 1e Dan  Flying Dragon Rotterdam
Basturk Mustafa 1e dan Ji Do Kwan van der Kloor
Belhadj Mounir 1e Dan Sportschool Matuari
Bemthuis Bart 1e dan USA
Bouddount Widad 1e Dan Kyodo
Bouddount Ibrahim 1e Dan Kyodo
Bouwmeester Ilse 1e dan Karate Blijham
Brouwer Arjan 1e Dan USA
Brouwervon Gonzenbach Samantha Iris Emmy 1e dan Dojo Kokoro
Bruns Christina 1e dan Karateclub Olthoff
Chung Stanley 1e dan Black Eagle
Dam v Mathijs 1e Dan Sport Ins. Rebel
Dorresteijn Quita 1e dan Sport Ins. Rebel
Drenth M. 1e Dan Dojo Kokoro
Djebbi Iheb (Wado Ryu) 1e Dan Sportschool Matuari
El Adel Ilias 1e Dan  Sportschool Matuari
El Adel Soufjan 1e Dan Sportschool Matuari
El Haddad Mohamed 1e Dan Kyodo
El Mahmoudi Souhail 1e Dan Kyodo
Ezatkhan Arwin 1e Dan Kyodo
Flikkenschild Emiel 1e Dan De Tempel
Floothuis Mike 1e Dan Leirissa Gym
Gefferie Ruel Iwan 1e Dan Karate Stichting Gyukei Lelystad. 
Gefferie Sherwin 1e Dan Kenryoku
Ghabouj Achmed 1e Dan Dojo Kokoro
Graafland Rits 1e Dan Tori Ryu
Harten van Loes 1e Dan Zentai
Grimmius Tamara 1e Dan Multisport Rijnsburg
Hadzihasanoviç Aida 1e dan Dojo Kokoro Coevorden
Hadzihasanoviç Erna 1e dan Dojo Kokoro Coevorden
Heuverhorst Mike 1e dan USA Sport
Heuzen Jack 1e dan Multisport Rijnsburg
Heuzen Mike 1e dan Multisport Rijnsburg
Hislop Ricardo 1e dan Sportschool Matuari
Hitti Oumaima 1e Dan  Kyodo
Hollman Laura 1e Dan Tori Ryu
Hogesteeger Roel 1e Dan Zentai
Kakiay-Yavuz Jessica 1e Dan Sportschool Rebel
Lai Ying Yip 1e Dan Sport Ins. Rebel
Lochem van Jasmijn 1e Dan Sportschool USA
Lüschen Kristian 1e Dan Zentai
Nahrwold Martin 1e Dan Ji Do Kwan van der Kloor
Os van Quinten 1e Dan USA
Ousrout Anouar 1e Dan Kyodo
Ousrout Youssra 1e Dan Kyodo
Postma Ingmar 1e Dan  de Budoka
Raboen Jordie 1e Dan  Flying Dragon Rotterdam
Red Amina 1e Dan Dojo Kokoro Coevorden
Red Rubina 1e Dan Dojo Kokoro Coevorden
Renato Valenti 1e Dan Chi Do Kwan
Rozenberg Marco 1e Dan Leirrissa Gym
Score Anthony 1e Dan de budoka
Shakil Nazli 1e Dan Dojo Kokoro
Sluys v d Caroline 1e Dan Sportschool Ooij
Tijink Marcel 1e Dan  USA Sport
Triep Steven 1e Dan  Flying Dragon Den Haag
van der Vlies Letty 1e Dan Flying Dragon Den Haag
van der Zwan Clemens 1e Dan  Pukulan Kemajoran Lemmer
van Duijne Joey 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Westendorp Ties 1e Dan USA
Wiens Sebastian 1e Dan De Budoka
Wijenberg Raoul 1e Dan Karate Stichting Gyukei Lelystad. 
Wind-Postma Attje 1e Dan  Leirrissa Gym
Wissink Jelle 1e Dan Tori Ryu
Wolsink Ennio 1e Dan Dojo Kokoro
Zaalman Donovan 1e Dan Zentai
Zohair Mo 1e Dan Kyodo
Zerouali Hossam 1e Dan Kyodo
Zinger Lisa 1e Dan  Flying Dragon Den Haag
Zwaan Robin 1e Dan Multisport Rijnsburg
Stelling Martijn 1e Dan Karateclub Blijham