De uitslagen van de Nederlandse Karatekampioenschappen 2018.

Katas Klasse Resultaat Naam Sportschool
Kata jeugd meisjes tot 11 jaar 1e plaats Maysem Draouy Zendokan
Kata jeugd meisjes tot 11 jaar 2e plaats Geerte Pronk Multisport
Kata jeugd meisjes tot 11 jaar 3e plaats Darlene Lie-Atjam Jen’s Defense
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar 1e plaats Megan Manoch Flying Dragon Manoch
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar 2e plaats Zephaniah Landveld Team Landveld
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar 3e plaats Anika Evers Flying Dragon Manoch
Kata jeugd jongens tot 11 jaar 1e plaats Leefy Landveld Team Landveld
Kata jeugd jongens tot 11 jaar 2e plaats Iniijah Vija Jen’s Defense
Kata jeugd jongens tot 11 jaar 3e plaats Walid Stevens Karatedo Oyama
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar hogere graduering 1e plaats Roos de Wilde Ligny Leirissa Gym
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar hogere graduering 2e plaats Fleur van der Horst Black Eagle Rotterdam
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar hogere graduering 3e plaats Thalia Straatman Kokoro Coevorden
Kata junioren jongens tot 15 jaar 1e plaats Axel Sahiboe Team Landveld
Kata junioren jongens tot 15 jaar 2e plaats Daniel Achterberg Multisport
Kata junioren jongens tot 15 jaar 3e plaats Leonardo Straatman Kokoro Coevorden
Kata senioren heren 1e plaats Richard Pet Multisport
Kata senioren heren 2e plaats Vincent van der Neut Usa Haaksbergen
Kata senioren heren 3e plaats Jelle Sipma Leirissa Gym
Kata senioren dames 1e plaats Christina Bruns Karate club Olthoff
Kata senioren dames 2e plaats Kirsten Tiefringer Karate club Olthoff
Kata senioren dames 3e plaats Ipek Karakoc Kokoro Coevorden
Team Kata senioren 1e plaats Team Multisport 2 Multisport
Team Kata senioren 2e plaats Team Olthoff Karateclub Olthoff
Team Kata senioren 3e plaats Team Kokoro Kokoro Coevorden
Team junioren 1e plaats Turbo Girls Multisport
Team junioren 2e plaats Jens Defense Jen’s Defense
Team junioren 3e plaats Multisport 3 Multisport
Kata veteranen 1e plaats Reinhold Nee Karate club Olthoff
Kata veteranen 2e plaats Ron Huizinga Leirissa Gym
Kata veteranen 3e plaats Jan Haan Leirissa Gym
Wapen kata junioren 1e plaats Axel Sahiboe Team Landveld
Wapen kata junioren 2e plaats Roos de Wilde Ligny Leirissa Gym
Wapen kata junioren 3e plaats Zeinep Yildirim Matuari Tulis
Wapen kata senioren 1e plaats Markus Linke Sportschule Budokan
Wapen kata senioren 2e plaats Ron Huizinga Leirissa Gym
Wapen kata senioren 3e plaats Reinhold Nee Karate club Olthoff
Fights Klasse Resultaat Naam Sportschool
Junioren mannen tot 45 kilo 1e plaats Denn Reinderink USA Haaksbergen
Junioren mannen tot 45 kilo 2e plaats Jochem van Rooijen USA Haaksbergen
Junioren mannen tot 45 kilo 3e plaats Madani Achrrah Matuari Tulis
Junioren mannen tot 55 kilo 1e plaats Daniel Achterberg Multisport
Junioren mannen tot 55 kilo 2e plaats Elijah Landveld Team Landveld
Junioren mannen tot 55 kilo 3e plaats Leonardo Straatman Kokoro Coevorden
Junioren mannen tot 65 kilo 1e plaats Tyrel Illaria Kokoro Groningen
Junioren mannen tot 65 kilo 2e plaats Quinten Olieberg Kenryoku
Junioren mannen tot 65 kilo 3e plaats Dylan Kertowidjojo Black Eagle
Junioren mannen boven de 65 kilo 1e plaats Rida El Mazouji Karatedo Oyama
Junioren mannen boven de 65 kilo 2e plaats Saayel Safy Kokoro Groningen
Junioren vrouwen tot 40 kilo 1e plaats Manouk Reinderink USA Haaksbergen
Junioren vrouwen tot 40 kilo 2e plaats Alissa Prins Kenryoku
Junioren vrouwen tot 40 kilo 3e plaats Mylene Huigen Kenryoku
Junioren vrouwen tot 50 kilo 1e plaats Fleur van de Horst Black Eagle
Junioren vrouwen tot 50 kilo 2e plaats Sawni Ramlal Kokoro Groningen
Junioren vrouwen tot 50 kilo 3e plaats Eekta Nathoe Kokoro Groningen
Junioren vrouwen tot 60 kilo 1e plaats Joélle Oskam Multisport
Junioren vrouwen tot 60 kilo 2e plaats Suus Foeder Kenryoku
Junioren vrouwen tot 60 kilo 3e plaats Thalia Straatman Kokoro Coevorden
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 1e plaats Rosaly Kooij Multisport
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 2e plaats Bo-Jenuati Multisport
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 3e plaats Carlijn Budding USA Haaksbergen
Mannen tot 60 kilo 1e plaats Wishal Goerdin Black Eagle Amsterdam
Mannen tot 60 kilo 2e plaats Jermaine Bredewoud Zendokan
Mannen tot 65 kilo 1e plaats Ilias Achrrab Matuari Tulis
Mannen tot 65 kilo 2e plaats Doeke Medendorp Kokoro Groningen
Mannen tot 70 kilo 1e plaats Fabian Huiting Karate Club Blijham
Mannen tot 70 kilo 2e plaats Mike Heuverhorst USA Haaksbergen
Mannen boven de 70 kilo 1e plaats Sanjay Alakhramsing Black Eagle Amsterdam
Mannen boven de 70 kilo 2e plaats Romano Badal Black Eagle Amsterdam
Mannen boven de 70 kilo 3e plaats Clarence Geerman Kenryoku
Vrouwen tot 60 kilo 1e plaats Nazil Shakil Kokoro Groningen
Vrouwen tot 60 kilo 2e plaats Ipec Karakoc Kokoro Coevorden
Vrouwen tot 60 kilo 3e plaats Madhavi Harhangi Black Eagle Rotterdam
Vrouwen tot 70 kilo 1e plaats Tamara Grimmus Multisport
Vrouwen tot 70 kilo 2e plaats Christina Bruns Karate Olthoff
Vrouwen boven de 70 kilo 1e plaats Marije Guijt Multisport
Vrouwen boven de 70 kilo 2e plaats Linda van Duijn Multisport
Vrouwen boven de 70 kilo 3e plaats Kirsten Tiefringer Karate Olthoff
Veteranen 1e plaats Sanjay Alakhramsing Black Eagle Amsterdam
Veteranen 2e plaats Edwin Suares Black Eagle Amsterdam
Veteranen 3e plaats Beert van den Hoorn Mudokwan Wezep
Jongens tot 30 kilo 1e plaats Anouar Ahdaoui Karatedo Oyama
Jongens tot 30 kilo 2e plaats Biilal Bouzzati Karatedo Oyama
Jongens tot 30 kilo 3e plaats Lee Fly Landveld Team Landveld
Jongens tot 35 kilo 1e plaats Bas Reinderink USA Haaksbergen
Jongens tot 35 kilo 2e plaats Achraf Ait Bouche Matuari Tulis
Jongens tot 35 kilo 3e plaats Nicolas Puzynski Zendokan
Meisjes tot 28 kilo 1e plaats Imen Hfaiedh Team Landveld
Meisjes tot 28 kilo 2e plaats Blessing Landveld Team Landveld
Meisjes tot 28 kilo 3e plaats Shakti Alakhramsing Black Eagle Amsterdam
Meisjes boven de 28 kilo 1e plaats Diya Ramal Kokoro Groningen
Meisjes boven de 28 kilo 2e plaats Maysem Draaoy Zendokan
jongens 35 tot 40 kilo 1e plaats Bilal Aissati Karatedo Oyama
jongens 35 tot 40 kilo 2e plaats Jonson Lie Atjam Jens defense
jongens 35 tot 40 kilo 3e plaats Isah Neyda Team Landveld
Jongens boven de 40 kilo 1e plaats Houdaifa Buyatui Karatedo Oyama
Jongens boven de 40 kilo 2e plaats Badreddine El Aouadi Karatedo Oyama
Jongens boven de 40 kilo 3e plaats Jonathan Landveld Team Landveld

Deel dit bericht!