De Nederlandse IBF All  Style karate kampioenschappen 2017 was een groot succes, de kampioenschappen waren alleen voor IBF Scholen, meeer dan 30 scholen gaven zich op met meer dan 230 deelnemers.

Sportiviteit was de hoofdtoon, de scholen kenden elkaar en het gebeurde zelfs dat leraren leerlingen van andere scholen coachten.

Sfeer was geweldig, hieronder volgen de uitslagen.

  veteranen  
1 Sanjay  Alakhramsing Black Eagle (Amsterdam)
2 Edwin Suares Black Eagle (Amsterdam)
3 Beert  Hoorn, van den Mudokwan Wezep
     
  Meisjes junioren  50-60 kilo  
1 Inssaf Azzaoui Karatedo Oyama
2 Jasmijn van Lochem USA
3 Marit  Hietbrink USA
     
  Meisjes junioren 40-50 kilo  
1 Joelle Oskam Multisport
2 Maissea el Mhassani Karatedo Zendokan
3 Jade Lee-A-Leong Karatedo Zendokan
     
  Meisjes junioren >60  
1 Carlijn Budding USA
2 Sarah Benseghir Black Eagle (Amsterdam)
3 Marije Guijt                       Multisport
     
  meisjes junioren<40  
1 Manouk Reinderink USA
2 Komal Alakhramsing Black Eagle (Amsterdam)
3 Netje Rungnapa Belgie
     
  Meisjes – Jeugd >35  
1 Mylene Huigen Kenryoku
2 Sawni Ramlal Dojo Kokoro
3 Houda Es-Saghir Karatedo Oyama
     
  Meisjes – Jeugd<35  
1 Oumnia Amharech Belgie
2 Inssaf el Mhassani Karatedo Zendokan
3 Maysem Draouy Karatedo Zendokan
     
  Jongens junioren  60-70  
1 Yarne Valck  Belgie
2 Chakir el Balloute Karatedo Oyama
3 Rida el Mazouji Karatedo Oyama
     
  Jongens junioren  55-60  
1 Zouhair Asirhane k-v-kyodo
2 Khalil el Aouadi Karatedo Oyama
3 Pieter-Jan Goossens Belgie
     
  Jongens junioren 45 -55  
1 Tristan Willems Belgie
2 Marvin Uiterloo Karatedo Zendokan
3 Edouard Capelleman  Belgie
     
  Jongens junioren 40-45  
1 Daniel Achterberg          Multisport
2 Timo Loots Kenryoku
3 Safouane Aouattah Karatedo Oyama
     
  Jongens junioren  >70  
1 Marcel Meendering Blijham
2 Saayel Safi Dojo Kokoro
3 Luciano Suares Black Eagle (Amsterdam)
     
  Jongens – Junioren <40  
1 Hamza Amharech Belgie
2 Qyalid Achrrab Matuari
3 Ayoub Damali Karatedo Oyama
     
  Jongens – Junioren 30-35  
1 Bas  Reinderink USA
2 Boris Garaev Karatedo Zendokan
3 Thijs Tijink USA
     
  Jongens – Junioren >35  
1 Djaliel  Bouhattaou Dojo Kokoro
2 Achraf Ait bouat Matuari
3 Razaa Mangal Shotokan Karateschool Flying Dragon Den Haag
     
  Jongens jeugd <30  
1 Nasreddine  Bouharb  k-v-kyodo
2 Yassin Zerouali k-v-kyodo
3 Amin El attar Matuari
     
  Heren 65-70  
1 Illias Achrrab Matuari
2 Zohair Amghar Karatedo Oyama
3 Aeron Dewinter Belgie
     
  Heren 70-80  
1 Stanley  Chung Black Eagle (Amsterdam)
2 Ennio Wolsink Dojo Kokoro
3 Fabian Huiting Blijham
     
  Heren >80  
1 Leroy  T zand Matuari
2 Quinten Valck Belgie
3 Lloyd, M. Kloosterman Shotokan Karateschool Flying Dragon Den Haag
     
  Heren<65  
1 Yarne Valck  Belgie
2 Arwin Ezatkhah k-v-kyodo
3 Souhail El Mahmoudi k-v-kyodo
     
  Dames <70  
1 Tamara Grimus Multisport
2 Christina Bruns Karate Olthoff
3 Youssra Ousrout k-v-kyodo
     
  Dames >70  
1 Youssra Ousrout k-v-kyodo
2 Saar Geens Belgie
3 Tamara Grimus Multisport

 

  Kata Veteranen  
1 Raymond Brouwer von Gonzenbach Dojo Kokoro
2 Ron Huizinga Leirissa Gym
3 Abdou Ben Ramdane k-v-kyodo
     
  Kata Wapen junioren  
1 Simon Rieken Budokan Sportschulen
2 Roos de Wilde de Ligny Leirissa Gym
3 Christoph  Bollen Budokan Sportschulen
     
  Kata Wapen jeugd  
1 Benezir Khan Matuari
2 John- Luka Griese Budokan Sportschulen
3 Amin El attar Matuari
     
  Kata Wapen senioren  
1 Markus Linke Budokan Sportschulen
2 Ron Huizinga Leirissa Gym
3 Karin Porsch Budokan Sportschulen
     
  Kata team wapen  
1 Team 1 Karin, Manuel, Wiebke Budokan Sportschulen
2 Team 3 Ragnar, Simon,  Luca Budokan Sportschulen
3 Team 2 Michael, Bjorn, Christoph Budokan Sportschulen
     
  Kata team jeugd  
1 Team Matuari 1 Sella, Harrie, Benezir Matuari
2 Team Matuari 2 Amin, Achraf, Zeynep Matuari
3 Jen’s Defense Elise, Zoey, Mare Jen’s Defense
     
  Kata team junioren  
1 Team Multisport 1 Yasmijn,Joelle, Marije multisport
2 Team Multisport 3 Noa, emma, rosaly multisport
3 Team Multisport 4 Floris, Lucas, Emma multisport
     
c Kata team senioren  
1 Team Multisport jesse, richard, Bo-Jenuati Multisport
2 Team Jen’s Defense lisa, mabel, alicesun Jen’s Defense
3 Team Olthoff nico, christina, kirsten,Robin Zwaan Karate Olthoff
     
  Kata meisjes jeugd  
1 Oumnia Amharech Belgie
2 Elise Ligtenberg Jen’s Defense
3 Sella Van den boezem Matuari
     
  Kata jongens jeugd  
1 John- Luka Griese Budokan Sportschulen
2 Lee-Fy Landveld Landveld Team Landveld
3 Jonsen Lie atjam Jen’s Defense
     
  Kata meisjes junioren lage band  
1 Fleur V d Horst Black Eagle (Capelle)
2 Rosaly Kooij Multisport
3 Zephaniah Landveld Team Landveld
     
  Kata meisjes junioren hoge band  
1 Julie Tits Belgie
2 Roos de Wilde de Ligny Leirissa Gym
3 Marije Guijt                       Multisport
     
  Kata jongens 11-15  
1 Jesse Zwaan Multisport
2 Marcel Meendering Blijham
3 Hamza Amharech Belgie
     
  Kata dames  
1 Widad Bouddount k-v-kyodo
2 Tamara Grimus Multisport
3 Christina Bruns Karate Olthoff
     
  Kata heren  
1 Andy Bosmans Belgie
2 Richard Pet Multisport
3 Robin Zwaan Multisport

Deel dit bericht!