Hierbij de uitslagen van het NK IBF All Style Karate 2015:

Uitslagen Fights:
Jeugd-jongens
1. Amin El Attar (Matuari-Tulis)
2. Marko Ivacko (Matuari-Tulis)
3. Kenzo vd Star (Senshin)

Jeugd-jongens 25-29kg
1. Limo Mansoor (Black Eagle Capelle)
2. Kane Rense (Senshin)
3. Ryvano Buyne (Zendokan)

Jeugd-jongens 30-35kg
1. Akshay Chinnoe (Black Eagle Amsterdam)
2. Amin El Balloute ( Oyama)
3. Aaron Bonaparte (Jen’s Defense)

Jeugd-jongens 40-50kg
1. Bilal Benchamach (Budoclub Woerden)
2. Pieter Ligtenberg (Jen’s Defense)
3. Rida El Mazouji (Oyama)

Junioren-jongens 35-40kg
1. Mike Heuverhorst (USA)
2. Djemil Chinnoe (Black Eagle Ansterdam)
3. Tjarro Wijninga (Kurosaki)

Junioren-jongens 40-45kg
1. Jair Jansen (Senshin)
2. M.Zouhair Asirhane (Kyodo)
3.Romano Francis (Senshin)

Junioren-jongens 45-50kg
1. Mohamed El Haddad (Kyodo)
2. Leon Hislop (Matuari-Tulis)
3. Duncan Stoppelenburg (Kurosaki)

Junioren-jongens 55-60kg
1. Yassin van Leeuwen (Senshin)
2. Arwin Ezatkhah (Kyodo)
3. Ilias Achrrab (Matuari-Tulis)

Junioren-jongens 65+kg
1. Iheb Djebbi (Matuari-Tulis)
2. Bjarne de Wit (Kurosaki)
3. Marcel Medering (Karate Do Shotokan)

Mannen tot 70kg
1. Sanjay Alakhramsing (Black Eagle Amsterdam)
2. David Ooms (Multisport)
3. Yassin Najib (Matuari-Tulis)

Mannen tot 80kg
1. Zakaria Bhoudan (Kyodo)
2. David Usenki (kenryoku)
3. Ricardo Hislop (Matuari-Tulis)

Mannen 80+kg
1. Marlon van Bommel (Senshin)
2. Christiaan van Est (Senshin)
3. Leroy ’t Zand (Matuari-Tulis)

Veteranen 40+
1. Theo Prak (KC Blijham)
2. Beert vd Hoorn (Mudokwan)

Team
1. Team Multisport
2. Team USA
3. Team Senshin

Jeugd-meisjes 25-30kg
1. Manouk Reinderink (USA)
2. Indji Kuster (USA)
3. Namira Arabat (Oyama)

Jeugd-meisjes 40-35kg
1. Dunya Bouchar (Zendokan)
2. Achaira Suares (Black Eagle Amsterdam)
3. Kyara Buyne (Zendokan)

Jeugd-meisjes 35-40kg
1. Inssaf Azzaoui (Oyama)
2. Ishana Hoesseini (Zendokan)
3. Hind Acharrab (Matuari-Tulis)

Junioren-meisjes -45kg
1. Fleur Visee (Zendokan)
2. Chaima El Farissi (Kyodo)
3. Rianne Sikkema (Senshin)

Junioren-meisjes 45+kg
1. Nada El Attar (Matuari-Tulis)
2. Romi van Beek (Senshin)
3. Jasmijn van Lochem (USA)

Vrouwen tot 65kg
1. Youssra Ousrout (Kyodo)
2. Oumaima Chaara (Kyodo)
3. Alyssa Dronkers (Kurosaki)

Vrouwen boven 65kg
1. Tamara Grimmius (KC Blijham)
2. Mirte Buintjer (Karate Do Shotokan)
3. Tessa Dronkers (Kurosaki)

Uitslagen Kata/Forms:

Jeugd-jongens
1. Rowan Langbroek (Black Eagle-Capelle)
2. Aaron Bonaparte (Jen’s Defense)
3. Arthur Garaev (Zendokan)

Jeugd-meisjes
1. Marisha Jamin (Zendokan)
2. Roos de Wilde de Ligny (Roelevink Sport)
3. Kyara Buyne (Zendokan)

Junioren-jongens
1. Luka Lekovic (Multisport)
2. Yassin van Leeuwen (Senshin)
3. Dave Vermeulen (Senshin)

Junioren-meisjes
1. Widad Bouddount (Kyodo)
2. Sanae Benaicha (Senshin)
3. Loubna Bouzyoub (Zendokan)

Vrouwen
1. Denise vd Plas (Multisport)
2. Letty vd Vlies (Flying Dragon)
3. Nelleke Sneyders (Multisport)

Mannen
1. Richard Pet (Multisport)
2. Samir Ahajjam (Kyodo)
3. Vincent vd Neut (USA)

Veteranen (40+)
1. Ron Huizinga (Leirissa Gym)
2. René vd Hijden (Multisport)
3. Rheinhard Zinger (Flying Dragon)

Wapen senioren
1. Be Olthoff (Karate Olthoff)
2. Jan Haan (Leirissa Gym)
3. Ron Huizinga (Leirissa Gym)

Team Jeugd
1. Team 3 Multisport
2. Team 1 Multisport
3. Team 4 Multisport

Team Junioren
1. Team 5 Multisport
2. Team 3 Multisport
3. Team 2 Multisport

Wapen Jeugd/Junioren
1. Alexander Nooteboom (USA)
2. Jasmijn van Lochem (USA)

Team Senioren
1. Multisport 1
2. Multisport 2
3. Multisport 3

Deel dit bericht!