13 februari waren de Nederlandse Kampioenschappen van de IBF in Almere. Hieronder volgen de uitslagen:

Fights:

Klasse Resultaat Naam Sportschool
Jongens onder de 30 Kilo 1e plaats Kenzo van der Star Karateschool Senshin
Jongens onder de 30 Kilo 2e plaats Bas Reinderink USA
Jongens onder de 30 Kilo 3e plaats Sidartha Callor BLACK EAGLE capelle
Jongens boven de 30 Kilo 1e plaats Amin el Balloute Karatedo Oyama
Jongens boven de 30 Kilo 2e plaats Feliciano Küçükakin Karateschool Senshin
Jongens boven de 30 Kilo 3e plaats Luca Ivako matuari
Meisjes tot 35 kilo 1e plaats Manouk Reinderink USA
Meisjes tot 35 kilo 2e plaats Komal Alakhramsing Black Eagle (Amsterdam)
Meisjes tot 35 kilo 3e plaats Cassandra  Hoefakker Karateschool Senshin
Meisjes boven de 35 kilo 1e plaats Zephaniah Landveld Kamau Kenpo Rotterdam
Junioren mannen onder de 40 kilo 1e plaats Daniel Achterberg Multisport
Junioren mannen onder de 40 kilo 2e plaats Limo  Mansoor BLACK EAGLE capelle
Junioren mannen onder de 40 kilo 3e plaats River Heekers BLACK EAGLE capelle
Junioren mannen tot 45 kilo 1e plaats Wael Azzaouri K-V-Kyodo
Junioren mannen tot 45 kilo 2e plaats Cem Aydemir Karateschool Senshin
Junioren mannen tot 45 kilo 3e plaats Imad Marmouch Karateschool Senshin
Junioren mannen tot 50 kilo 1e plaats Duncan  Stoppelenburg Kurosaki
Junioren mannen tot 50 kilo 2e plaats Romano Francis Karateschool Senshin
Junioren mannen tot 50 kilo 3e plaats Arman Safi Karateschool Senshin
Junioren mannen tot 55 kilo 1e plaats M.Zouhair Asirhane K-V-Kyodo
Junioren mannen tot 55 kilo 2e plaats Jaïr Jansen Karateschool Senshin
Junioren mannen tot 55 kilo 3e plaats Souhail El-Mahmoudi K-V-Kyodo
Junioren mannen tot 65 kilo 1e plaats Mohamed El Haddad K-V-Kyodo
Junioren mannen tot 65 kilo 2e plaats Arwin Ezatkhah K-V-Kyodo
Junioren mannen tot 65 kilo 3e plaats Chakir el Balloute Karatedo Oyama
Junioren mannen boven de 65 kilo 1e plaats Iheb Djebbi matuari
Junioren mannen boven de 65 kilo 2e plaats Marcel Meendering Heine Stadskanaal
Junioren mannen boven de 65 kilo 3e plaats Junior Fazili K-V-Kyodo
Junioren vrouwen tot 40 kilo 1e plaats Zalal Hamed Kokoro
Junioren vrouwen tot 40 kilo 2e plaats Zephaniah Landveld Kamau Kenpo Rotterdam
Junioren vrouwen tot 40 kilo 3e plaats Eline  Sneijders Multisport
Junioren vrouwen tot 50 kilo 1e plaats Iman Asirhan K-V-Kyodo
Junioren vrouwen tot 50 kilo 2e plaats Daisy Consalves BLACK EAGLE capelle
Junioren vrouwen tot 50 kilo 3e plaats Chaima Al Farissi K-V-Kyodo
Junioren vrouwen tot 60 kilo 1e plaats Alicesun  Koorenhof Jen’s Defense
Junioren vrouwen tot 60 kilo 2e plaats Widad Bouddount K-V-Kyodo
Junioren vrouwen tot 60 kilo 3e plaats Lisa Pronk Jen’s Defense
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 1e plaats Youssra Ousrout K-V-Kyodo
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 2e plaats Carlijn Budding Ji Do Kwan R.E. van der Kloor
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 3e plaats Ceciel  Meendering Heine Stadskanaal
Mannen tot 60 kilo 1e plaats Vincent v d Neut USA
Mannen tot 60 kilo 2e plaats Maikel                Klok Heine Stadskanaal
Mannen tot 60 kilo 3e plaats Yassin van Leeuwen Karateschool Senshin
Mannen tot 65 kilo 1e plaats Wesley v/d Burg Multisport
Mannen tot 65 kilo 2e plaats Illias Achrrab matuari
Mannen tot 65 kilo 3e plaats Doeke Medendorp Kokoro
Mannen tot 75 kilo 1e plaats Sanjay Alakhramsing Black Eagle (Amsterdam)
Mannen tot 75 kilo 2e plaats Ennio Wolsink Kokoro
Mannen tot 75 kilo 3e plaats David Ooms Multisport
Mannen tot 80 kilo 1e plaats Stanley Chung Black Eagle (Amsterdam)
Mannen tot 80 kilo 2e plaats Frenk Kraan Multisport
Mannen tot 80 kilo 3e plaats Nick van der Linden Karateschool Senshin
Mannen boven de 80 kilo 1e plaats James Ogundipe Paulo
Mannen boven de 80 kilo 2e plaats Edwin  Suares Black Eagle (Amsterdam)
Mannen boven de 80 kilo 3e plaats Leroy t zand matuari
Vrouwen tot 55 kilo 1e plaats Debbie  Linke Paulo
Vrouwen tot 55 kilo 2e plaats Nazli Shakil Kokoro
Vrouwen tot 55 kilo 3e plaats Romy Knap Kokoro
Vrouwen tot 65 kilo 1e plaats Debbie  Linke Paulo
Vrouwen tot 65 kilo 2e plaats Tamara Grimmius Multisport
Vrouwen tot 65 kilo 3e plaats Romi van Beek Karateschool Senshin
Vrouwen boven de 65 kilo 1e plaats Anne de Berg Kamau Kenpo Rotterdam
Vrouwen boven de 65 kilo 2e plaats Tamara Grimmius Multisport
Vrouwen boven de 65 kilo 3e plaats Nelleke  Sneijders Multisport

Kata:

Klasse Resultaat Naam Sportschool
Kata jeugd meisjes boven de 7 jaar 1e plaats Zoey Rietberg Jen’s Defense
Kata jeugd meisjes boven de 7 jaar 2e plaats Fleur van der Horst BLACK EAGLE capelle
Kata jeugd meisjes boven de 7 jaar 3e plaats Noa Ernst Jen’s Defense
Kata jeugd meisjes tot de 7 jaar 1e plaats Esther Guijt Multisport
Kata jeugd meisjes tot de 7 jaar 2e plaats Faya Vooijs Multisport
Kata jeugd meisjes tot de 7 jaar 3e plaats Yara Vooijs Multisport
Kata jeugd jongens 1e plaats Demian Zuijderduijn Multisport
Kata jeugd jongens 2e plaats Kassim Cherfaoui Karateschool Senshin
Kata jeugd jongens 3e plaats Jonson lie- atjam Jen’s Defense
Kata junioren meisjes blauw en hoger 1e plaats Romi van Beek Karateschool Senshin
Kata junioren meisjes blauw en hoger 2e plaats Lisa Zinger Shotokan karateschool Flying Dragon Den Haag
Kata junioren meisjes blauw en hoger 3e plaats Sanae Benaicha Karateschool Senshin
Kata junioren meisjes t/m groen 1e plaats Ceciel Meendering Heine Stadskanaal
Kata junioren meisjes t/m groen 2e plaats Rianne Sikkema Karateschool Senshin
Kata junioren meisjes t/m groen 3e plaats Roos de Wilde de Ligny Leirissa Gym
Kata junioren jongens 1e plaats Yassin van Leeuwen Karateschool Senshin
Kata junioren jongens 2e plaats Luca Branse Kokoro
Kata junioren jongens 3e plaats Aaron Bonapart Jen’s Defense
Kata senioren heren 1e plaats Richard Pet Multisport
Kata senioren heren 2e plaats Vincent v/d Neut USA
Kata senioren heren 3e plaats Wesley v/d Burg Multisport
Kata senioren dames 1e plaats Tamara Grimmius Multisport
Kata senioren dames 2e plaats Gabriëla Honing Rebelsport
Kata senioren dames 3e plaats Letty van der Vlies Shotokan karateschool Flying Dragon Den Haag
Team jeugd 1e plaats Zoey Rietberg, Elise Ligtenberg, Noa  Ernst Jen’s Defense
Team jeugd 2e plaats Lucas Duivenbode, Niels van Gastel, Amber Vooijs Multisport
Team jeugd 3e plaats Sem Zwaan, Floris Ravensbergen, Demian Zuijderduijn Multisport
Team junioren 1e plaats Alicesun  Koorenhof, Lisa Pronk, Mabel Pronk Jen’s Defense
Team junioren 2e plaats Marije Guijt, Yasmijn Oskam, Joelle Oskam Multisport
Team junioren 3e plaats Linda Zuijderduijn, Bo-Jenuati Roerig, Jesse Zwaan Multisport
Kata veteranen 1e plaats Be Olthof Olthof
Kata veteranen 2e plaats Jaap Bol Rebelsport
Kata veteranen 3e plaats Jan Haan Leirissa Gym
Wapen kata junioren 1e plaats Roos de Wilde de Ligny Leirissa Gym
Wapen kata junioren 2e plaats Alex Nooteboom USA
Wapen kata junioren 3e plaats Lisa Zinger Shotokan karateschool Flying Dragon Den Haag
Wapen kata senioren 1e plaats Be Olthof Olthof
Wapen kata senioren 2e plaats Maurice Vlemminx Mudokwan Wezep
Wapen kata senioren 3e plaats Jan Wilmink Ji Do Kwan R.E. van der Kloor

Deel dit bericht!