jeugd -25   jongens Forms jongens t/m 10 jaar
1 Patrice Henry Budo en Sport   Flevoland 1 Aaron Bonapart Budo en Sport Flevoland
2 Marco Ivacko Sportschool Matuari 2 Patrice Henry Budo en Sport   Flevoland
3 Amin El Attar Sportschool Matuari 3 Niels van Gastel Multisport Rijnsburg
jeugd -30 jongens Forms meisjes t/m10 jaar
1 Akshay Chinnoe Black Eagle 1 Nadira Bouchar Karatedo Zendokan
2 Hamza Amharech Eurobudo 2 Bo-Jenuati   Roerig Multisport Rijnsburg
3 Fille Geerts Eurobudo 3 Dunya Bouchar Karatedo Zendokan
jeugd 30 tot 40 kg   jongens Forms junioren jongens 11   & 12 jaar
1 Fille Geerts Eurobudo 1 Luka Leković Multisport Rijnsburg
2 Marvin Uiterloo Karatedo Zendokan 2 Thomas Stiekema Karate do Shotokan   Ter Apel
3 Djemiel Chinnoe Black Eagle 3 Marcel Meendering Karate do Shotokan   Ter Apel
jeugd 45+ jongens Forms junioren jongens 13   t/m 15 jaar
1 Nizar Bouzyoub Karatedo Zendokan 1 Michael Vo Eurobudo
2 Chadi Fahlane Sportschool Senshin 2 Samir Ahajjam Karateverening Kyodo
3 Saayel Safy Dojo Kokoro 3 Damian van Velsen Dojo Kokoro
jeugd -25 meisjes Forms junioren meisjes 4e   t/m 10e kuy
1 Komal Alakhramsing Black Eagle 1 Sanae Benaicha Sportschool Senshin
2 Manouk Reinderink USA Sport 2 Demi v/d Plas Multisport Rijnsburg
3 Sara Achrrab Sportschool Matuari 3 Angeline Kuijt Multisport Rijnsburg
jeugd -30 meisjes Forms senioren dames
1 Dunya Bouchar Karatedo Zendokan 1 Isabelle Piette Eurobudo
2 Indji Kuster USA Sport 2 Demi Hendrikx Eurobudo
3 Safae Bejja Karateverening Kyodo 3 Sofie Hiele Eurobudo
jeugd -35 meisjes Forms senioren heren
1 Fleur Visee Karatedo Zendokan 1 Richard Pet Multisport Rijnsburg
2 Zalal Hamed Dojo Kokoro 2 Aayron Monserez Eurobudo
3 Hind Achrrab Sportschool Matuari 3 Koen Bellens Eurobudo
jeugd -40 meisjes Wapen Kata
1 Nadira Bouchar Karatedo Zendokan 1 Be Olthoff Karate Olthoff
2 Chaima  El Farissi Karateverening Kyodo 2 Ron Huizinga Leirissa Gym
3 Leyla de Groot Karatedo Zendokan 3 Romee Lammers USA Sport
junior -40 meisjes Forms junioren meisjes 1e   t/m 3e kuy
1 Lore Marckx Eurobudo 1 Loubna Bouzyoub Karatedo Zendokan
2 Hannelore Panneels Eurobudo 2 Alicesun Koorenhof Budo en Sport   Flevoland
3 Vivian Kakialatu Budoclub Woerden 3 Romee Lammers USA Sport
junior -45 meisjes Teamkata junioren
1 Nada El Attar Sportschool Matuari 1 Multisport Rijnsburg   06
2 Jasmijn van Lochem USA Sport 2 Multisport Rijnsburg   07
3 Raya Marckx Eurobudo 3 USA Sport
junior -55 meisjes Teamkata senioren
1 Julia di Martino Dojo Kokoro 1 Multisport Rijnsburg   03
2 Nadia Zanini Budo en Sport   Flevoland 2 Multisport Rijnsburg   01
3 Sara Delouh Karateverening Kyodo 3 Multisport Rijnsburg   04
junior -65 meisjes Teamfights Heren
1 Sanae  Azzamouri Karateverening Kyodo 1 Multisport Rijnsburg
2 Carlijn Budding Ji Do Kwan van der   Kloor 2 Sportschool Matuari
3 Oumaima  Charaa Karateverening Kyodo 3 Sportschool Senshin
junior -35 jongens Teamfights dames
1 Raf Van Malen Eurobudo 1 Dojo Kokoro
2 Rafielio Deul Karateverening Kyodo 2 Kyodo
3 Mike Heuverhorst USA Sport
junior -40 jongens senior -70 heren
1 Adil Bouchar Karatedo Zendokan 1 Sanjay Alakhramsing Black Eagle
2 Thomas Stiekema Karate do Shotokan   Ter Apel 2 Sander van Rhee Multisport Rijnsburg
3 M.Zouhair Asirhane Karateverening Kyodo 3 Laurens   Dierrickx-Visschers Eurobudo
junior -45 jongens senior -75 heren
1 Mohamed El Haddad Karateverening Kyodo 1 Steven Wouters Eurobudo
2 Joran Maes Eurobudo 2  Leroy ’t Zand Sportschool Matuari
3 Victor   Capelleman Eurobudo 3 David Ooms Multisport Rijnsburg
junior 45 tm 55   jongens senior -80 heren
1 Gjemajl Ademi Eurobudo 1 Stanley Chung Black Eagle
2 Yassin van Leeuwen Sportschool Senshin 2 Rob van der Sluys Dojo Ooij
3 Damian van Velsen Dojo Kokoro 3 Ties Westendorp USA Sport
junior -65 jongens senior -90 heren
1 Anouar Ousrout Karateverening Kyodo 1 Martin Breugelmans Karatedo Zendokan
2 Abdoelrahman   Nazaew Sportschool Matuari 2 Christiaan van Est Sportschool Senshin
3 Wesley v/d Burg Multisport Rijnsburg 3 Sherwin Gefferie Karate Combinatie   Feller
junior 65 + jongens senior 90 + heren
1 Lucien Uiterloo Karatedo Zendokan 1 Romano Badal Black Eagle
2 Zakaria Boudhan Karateverening Kyodo 2 Abdessamad Boudhan Karateverening Kyodo
3 Quinten Valck Eurobudo 3 Han van Dongen Dojo Kokoro
senior -60 heren senior -55 dames
1 Carlo van der Sluys Dojo Ooij 1 Jani Van Roy Eurobudo
2  Younes El Attar Sportschool Matuari 2 Esther De Bock Eurobudo
3 Tchinguizkhan   Tchourtchaev Eurobudo 3 Kedist Deltour Eurobudo
senior -65 heren senior -65 dames
1 Yassine Najib Sportschool Matuari 1 Jihad Agoudan Dojo Kokoro
2 Daniël di Martino Dojo Kokoro 2 Nazli Shakil Dojo Kokoro
3 Wouter Verbraak Karate Combinatie   Feller 3 Frie Bauwens Eurobudo
senior 65 + dames
1 Birgit Hoffman Karatedo Zendokan
2 Yasmin Portz Karateclub Blijham

Deel dit bericht!