23 mei heeft sportschool Matuari de Open Nederlandse Kampionschappen in Almer georganiseerd.

meer dan 200 vechters waren op dit evenement aanwezig, de wedstrijden waren sportief en goed geleid.

Met dank aan de scheidsrechterkorps.

Hieronder volgen de uitslagen.

Fights:
Jongens/jeugd 6-7-8 jaar:
1e Amin El Attar Matuari-Tulis
2e Artur Garev Zendokan
3e Kenzo vd Star Senshin

Meisjes/jeugd tm 30kg:
1e Maaike Karatedo Yokoso
2e Demi Karatedo Yokoso
3e Namira Arabat Karatedo Oyama

Meisje/jeugd boven 30kg:
1e Iman Asirhan Kyodo
2e Khadija Hitti Kyodo
3e Maaike Karatedo Yokoso

Jongens/jeugd tm 35kg:
1e Hamza Amharech Euro Budo B
2e Limo Mansoor Black Eagle C
3e Mathieu Miranda Euro Budo B

Jongens/jeugd boven 35kg:
1e Rida El Mazouji Karatedo Oyama
2e Sam Mansoor Black Eagle C
3e Nizar Bouzyoub Zendokan

Meisjes/junioren tm 50kg:
1e Nada El Attar Matuari-Tulis
2e Zalal Hamed Dojo Kokoro
3e Hannelore Panneels Euro Budo B

Meisjes/junioren boven 50kg:
1e Youssra Ousrout Kyodo
2e Romi van Beek Senshin
3e Jana Reyns Euro Budo Belgium

Jongens/junioren tot 45kg:
1e M.Zouhair Asirhane Kyodo
2e Raf van Malen Euro Budo B
3e Yarne Valck Euro Budo B

Jongens/junioren 45kg-55kg:
1e Victor Capelleman Euro Budo B
2e Souhail El Mahmoudi Kyodo
3e Jair Jansen Senshin

Jongens/junioren boven 55kg:
1e Quinten Valck Euro Budo B
2e Marcel Meendering Ter Apel
3e Timo Wegman Senshin

Dames/alle categorie:
1e Jani van Roy Euro Budo Belgium
2e Frie Bauwens Euro Budo Belgium
3e Tamara Grimius Theo Prak

Heren tot 70kg:
1e Ademi Gjemajl Euro Budo Belgium
2e Tchinguizkan Tchourtchaev Euro B
3e Carlo van der Sluijs Dojo Ooij

Heren 70kg-80kg;
1e Steven Wouters Euro Budo B
2e Leroy ’t Zand Matuari-Tulis
3e Christiaan van Est Senshin

Heren boven 80kg:
1e Sherwin Gefferie Kenryoku
2e Peter Antvelink USA
3e Ennio Wolsink Dojo Kokoro

Kata:
Meisjes t/m 10 jaar;
1e Maaike Karatedo Yokoso
2e Demi Karatedo Yokoso
3e Femke Dijkstra Roelevink Sport

Jongens t/m 10 jaar:
1e Rowan Langbroek Black Eagle C
2e Niels van Gastel Multisport
3e Malik Bouchar Zendokan

Meisjes 11 tm 15 jaar:
1e Jana Reyns Euro Budo Belgium
2e Loubna Bouzyoub Zendokan
3e Sendy Naomi Shotokan Ter Apel

Jongens 11 tm 15 jaar:
1e Michael Vo Euro Budo Belgium
2e Luka Lekovic Multisport
3e Marcel Meendering Ter Apel

Dames:
1e Sofie Hiele Euro Budo Belgium
2e Isabelle Piette Euro Budo Belgium
3e Demi Hendriks Euro Budo Begium

Heren:
1e Richard Pet Multisport
2e Andy Bosmans Euro Budo B
3e Koen Bellens Euro Budo Belgium

Wapenkata Jeugd:
1e Maaike Karatedo Yokoso
2e Demi Karatedo Yokoso
3e Alexander Nooteboom USA

Wapenkata Volwassenen:
1e Ellen Hartgerink Karate Enschede
2e Tjibbe Nieuwland Roelevink Sport

Teamkata Jeugd:
1e Team Multisport 5
2e Team Multisport 2
3e Team Multisport 9

Teamkata Volwassenen:
1e Team Multisport 3
2e Team Multisport 1

Deel dit bericht!