laatste nieuws

Beste Sportvrienden, een druk IBF programma afgelopen weekend, De Senshin Cup in Almere, De multichampionship Judo in Enschede en de Tangsoo Do seminair in Rahden,
Komende weekend de centrale training in Kampen, daarna de Black Eagle toernooi in Rotterdam en vervolgens nog de open German in Rahden, Voor de eerste keer met wapen kata’s en jeugdkampioenschappen.
De komende centrale training wordt gegeven door Jan Bloem, we zullen ook aandacht besteden aan de training voor de dangraad examens in Juni.
Tot zaterdag

Jaarvergadering

Beste Sportvrienden,

wij willen jullie als bestuur bedanken voor het vertrouwen dat jullie ons hebben gegeven in ons laatste jaarvergadering.

Het gaat op dit moment meer dan goed met de IBF, er zijn de komende tijd heel wat trainingen en wedstrijden gepland.

22 maart is de eerste centrale training, in Juni zijn er weer dangraad examens, en de volgende wedstrijden zijn in stadskanaal 5 april.

Komende weken wordt er weer naar jullie contributriegeld voor 2014 gevraagd, kunnen jullie dit zo snel mogelijk voldoen dit vanwege de verzekering.

Zo zijn jullie ook verzekerd met de komende wedstrijden.

Het verslag van de laatste ledenvergadering wordt z.s.m gepubliceerd.

Namens het hele bestuur, tot spoedig ziens.

Peter Brugge

 

Uitslagen IBF NK 2014 Almere

jeugd -25   jongens Forms jongens t/m 10 jaar
1 Patrice Henry Budo en Sport   Flevoland 1 Aaron Bonapart Budo en Sport Flevoland
2 Marco Ivacko Sportschool Matuari 2 Patrice Henry Budo en Sport   Flevoland
3 Amin El Attar Sportschool Matuari 3 Niels van Gastel Multisport Rijnsburg
jeugd -30 jongens Forms meisjes t/m10 jaar
1 Akshay Chinnoe Black Eagle 1 Nadira Bouchar Karatedo Zendokan
2 Hamza Amharech Eurobudo 2 Bo-Jenuati   Roerig Multisport Rijnsburg
3 Fille Geerts Eurobudo 3 Dunya Bouchar Karatedo Zendokan
jeugd 30 tot 40 kg   jongens Forms junioren jongens 11   & 12 jaar
1 Fille Geerts Eurobudo 1 Luka Leković Multisport Rijnsburg
2 Marvin Uiterloo Karatedo Zendokan 2 Thomas Stiekema Karate do Shotokan   Ter Apel
3 Djemiel Chinnoe Black Eagle 3 Marcel Meendering Karate do Shotokan   Ter Apel
jeugd 45+ jongens Forms junioren jongens 13   t/m 15 jaar
1 Nizar Bouzyoub Karatedo Zendokan 1 Michael Vo Eurobudo
2 Chadi Fahlane Sportschool Senshin 2 Samir Ahajjam Karateverening Kyodo
3 Saayel Safy Dojo Kokoro 3 Damian van Velsen Dojo Kokoro
jeugd -25 meisjes Forms junioren meisjes 4e   t/m 10e kuy
1 Komal Alakhramsing Black Eagle 1 Sanae Benaicha Sportschool Senshin
2 Manouk Reinderink USA Sport 2 Demi v/d Plas Multisport Rijnsburg
3 Sara Achrrab Sportschool Matuari 3 Angeline Kuijt Multisport Rijnsburg
jeugd -30 meisjes Forms senioren dames
1 Dunya Bouchar Karatedo Zendokan 1 Isabelle Piette Eurobudo
2 Indji Kuster USA Sport 2 Demi Hendrikx Eurobudo
3 Safae Bejja Karateverening Kyodo 3 Sofie Hiele Eurobudo
jeugd -35 meisjes Forms senioren heren
1 Fleur Visee Karatedo Zendokan 1 Richard Pet Multisport Rijnsburg
2 Zalal Hamed Dojo Kokoro 2 Aayron Monserez Eurobudo
3 Hind Achrrab Sportschool Matuari 3 Koen Bellens Eurobudo
jeugd -40 meisjes Wapen Kata
1 Nadira Bouchar Karatedo Zendokan 1 Be Olthoff Karate Olthoff
2 Chaima  El Farissi Karateverening Kyodo 2 Ron Huizinga Leirissa Gym
3 Leyla de Groot Karatedo Zendokan 3 Romee Lammers USA Sport
junior -40 meisjes Forms junioren meisjes 1e   t/m 3e kuy
1 Lore Marckx Eurobudo 1 Loubna Bouzyoub Karatedo Zendokan
2 Hannelore Panneels Eurobudo 2 Alicesun Koorenhof Budo en Sport   Flevoland
3 Vivian Kakialatu Budoclub Woerden 3 Romee Lammers USA Sport
junior -45 meisjes Teamkata junioren
1 Nada El Attar Sportschool Matuari 1 Multisport Rijnsburg   06
2 Jasmijn van Lochem USA Sport 2 Multisport Rijnsburg   07
3 Raya Marckx Eurobudo 3 USA Sport
junior -55 meisjes Teamkata senioren
1 Julia di Martino Dojo Kokoro 1 Multisport Rijnsburg   03
2 Nadia Zanini Budo en Sport   Flevoland 2 Multisport Rijnsburg   01
3 Sara Delouh Karateverening Kyodo 3 Multisport Rijnsburg   04
junior -65 meisjes Teamfights Heren
1 Sanae  Azzamouri Karateverening Kyodo 1 Multisport Rijnsburg
2 Carlijn Budding Ji Do Kwan van der   Kloor 2 Sportschool Matuari
3 Oumaima  Charaa Karateverening Kyodo 3 Sportschool Senshin
junior -35 jongens Teamfights dames
1 Raf Van Malen Eurobudo 1 Dojo Kokoro
2 Rafielio Deul Karateverening Kyodo 2 Kyodo
3 Mike Heuverhorst USA Sport
junior -40 jongens senior -70 heren
1 Adil Bouchar Karatedo Zendokan 1 Sanjay Alakhramsing Black Eagle
2 Thomas Stiekema Karate do Shotokan   Ter Apel 2 Sander van Rhee Multisport Rijnsburg
3 M.Zouhair Asirhane Karateverening Kyodo 3 Laurens   Dierrickx-Visschers Eurobudo
junior -45 jongens senior -75 heren
1 Mohamed El Haddad Karateverening Kyodo 1 Steven Wouters Eurobudo
2 Joran Maes Eurobudo 2  Leroy ’t Zand Sportschool Matuari
3 Victor   Capelleman Eurobudo 3 David Ooms Multisport Rijnsburg
junior 45 tm 55   jongens senior -80 heren
1 Gjemajl Ademi Eurobudo 1 Stanley Chung Black Eagle
2 Yassin van Leeuwen Sportschool Senshin 2 Rob van der Sluys Dojo Ooij
3 Damian van Velsen Dojo Kokoro 3 Ties Westendorp USA Sport
junior -65 jongens senior -90 heren
1 Anouar Ousrout Karateverening Kyodo 1 Martin Breugelmans Karatedo Zendokan
2 Abdoelrahman   Nazaew Sportschool Matuari 2 Christiaan van Est Sportschool Senshin
3 Wesley v/d Burg Multisport Rijnsburg 3 Sherwin Gefferie Karate Combinatie   Feller
junior 65 + jongens senior 90 + heren
1 Lucien Uiterloo Karatedo Zendokan 1 Romano Badal Black Eagle
2 Zakaria Boudhan Karateverening Kyodo 2 Abdessamad Boudhan Karateverening Kyodo
3 Quinten Valck Eurobudo 3 Han van Dongen Dojo Kokoro
senior -60 heren senior -55 dames
1 Carlo van der Sluys Dojo Ooij 1 Jani Van Roy Eurobudo
2  Younes El Attar Sportschool Matuari 2 Esther De Bock Eurobudo
3 Tchinguizkhan   Tchourtchaev Eurobudo 3 Kedist Deltour Eurobudo
senior -65 heren senior -65 dames
1 Yassine Najib Sportschool Matuari 1 Jihad Agoudan Dojo Kokoro
2 Daniël di Martino Dojo Kokoro 2 Nazli Shakil Dojo Kokoro
3 Wouter Verbraak Karate Combinatie   Feller 3 Frie Bauwens Eurobudo
senior 65 + dames
1 Birgit Hoffman Karatedo Zendokan
2 Yasmin Portz Karateclub Blijham

NK IBF 2014 te Almere

De NK is een groot succes geworden.

rond de 300 deelnemers.

Sportief en goed verlopen evenement, wij danken de deelnemers, coaches en leraren voor hun sportieve inbreng.

De scheidsrechters voor hun wijsheid en geduld.

De organisatoren, vrijwilligers, EHBO en alle mensen die ervoor gezorgd hebben dat dit toernooi succesvol is verlopen.

Geweldig dat er zoveel oud bekenden op dit toernooi aanwezig waren.

Op naar de open Belgium en daarna Stadskanaal.

Namens het volledige IBF bestuur onze dank.

DSC02618

 

IBF NK 2014 Almere

Prijzen IBF NK 2014
Melden Forms tussen 08:15 en 08:45
Weging jeugd tussen 09:30 en 10:00
Weging Team fights tussen 10:15 en 11:00
Weging junioren en senioren tussen 12:00 en 12:30
Deelnemers kaarten worden aan de deur van de sporthal aan de leraar uitgegeven, met deze deelnemers kaarten
kun je je melden aan de weegtafel. Heel veel succes.prijzen nk 2014

Centrale Training Enschede succesvol verlopen

De centrale training in Enschede is afgelopen zondag succesvol verlopen.

Meer dan 80 deelnemers waren aanwezig in de geboorteplaats van de IBF Enschede.

Er werd les gegeven in mesvechten, Hanbo, Jiu Jutsu, Ninjutsu, gevechtstechnieken en Dimmak

Ook was er de uitreiking van de scheidsrechter diploma’s

Maurice Raboen en Wendy Schierboom ontvingen hun licentie.

De Leraar en Student van 2013 ontvingen hun Prijs, Als Leraar werd Richard Pet gekozen en als Leerling Rene Eken.

John Ensing de organisator van deze CT bedankt voor de inspanning.

ct jan 2014

Leraar en Leerling IBF 2013

De IBF Leraar 2013 is geworden Richard Pet

De IBF leerling van 2013 is geworden Rene Eken van sportschool Rebel.

Een aantal andere leerlingen zijn ook in de prijzen gevallen.

Prijsuitreiking 19 januari tijdens de CT in de Twentehallen Enschede.

IMG_9005 IMG_9159