Dangraadhouders IBF

In Memoriam
Ensing John 6e Dan De Budoka
Maa de Cees 6e Dan Verschillende sportscholen
Raboen Maurice 4e Dan Flying Dragon Den Haag
Bötel Rolf 1e Dan Karate Nee
10e Dan Jūdan (十段)
Schonewille Piet 10e Dan Oprichter IBF International
Sluys v.d. Rob 10e Dan Sportschool Ooy
8e Dan Hachidan (八段)
Hesselink Henk 8e Dan Judo club de Wester
7e Dan Nanadan (七段) 
Brugge Peter 7e Dan USA
Goei de Hennie 7e Dan Judo club de Wester
Olthoff Bé 7e Dan Karateclub Olthoff
Pet Richard 7e Dan Multisport Rijnsburg
Tulis John 7e Dan Sportschool Matuari
Westerhuis Ger 7e Dan Kyodo
6e Dan Rokudan (六段)
Benramdane Abderrazak 6e Dan Kyodo
Brouwer von Gonzenbach Raymond 6e Dan Dojo Kokoro Groningen
Dekker Jenne 6e Dan Dojo Kokoro Dekker
Linke Markus 6e Dan Budo Fehn
5e Dan Godan (五段)
Baron Patrick 5e Dan Sportschool Ooy
Bol Jaap 5e Dan Sport Ins. Rebel
Cohausz Bernard 5e Dan USA
Cornelissen Rene 5e Dan Satria
Herbert Nicolaas 5e Dan Sportschool Herbert
Hof-Voordouw Betsie Gerharda 5e Dan JC ‘t Höfke Neede
Manoch Steve 5e Dan Flying Dragon Manoch
Prak Theo 5e Dan Karateclub Blijham
Soetekouw Rob 5e Dan Sportschool Ooy
Strijk Remon 5e Dan Multisport Rijnsburg
van der Sluys Robbert 5e Dan Sportschool Ooy
Vlemminx Maurice 5e Dan Mudokwan Wezep
Vreven Petrus 5e Dan Tai Budo
4e Dan Yodan (四段)
Abbasi Fashami 4e Dan Karate Stichting Gyukei Lelystad.
Alakhramsing Sanjaykoemar 4e Dan Black Eagle Amsterdam
Brouwer von Gonzenbach Christian 4e Dan Dojo Kokoro Groningen
Brugge Ellen 4e Dan USA
Cohausz Katharina 4e Dan USA
Aouadi el Abdeslam 4e Dan Karatedo Oyama
Hartman Harry 4e Dan USA
Herbert Makkink 4e Dan Budoclub Woerden
Huizinga Ron 4e Dan Leirissa Gym
Lich Jan Hendrik 4e Dan Tai Jutsu Kokuryu
Nee Reinhold 4e Dan Karate Nee
Schäffer Anton 4e Dan Taekwondo Heerenveen
Sluys v.d.Carlo 4e Dan Sportschool Ooy
Zaalman Stuart 4e Dan Zentai
3e Dan Sandan (三段)
Babaew German 3e Dan Multisport Rijnsburg
Bos Albert 3e Dan Gushikawa Seiryu Shinkan Dojo
Mooij de Theo 3e Dan Multisport Rijnsburg
Denker Henrik 3e Dan Sportgroep Jujutsu Raifu
Aouadi el Redouan 3e Dan Karatedo Oyama
Haan Jan 3e Dan Leirissa Gym
Hans Pril 3e Dan Hoofd Opleidingen
Herterich Roman 3e Dan Karateclub Olthoff
Hof Wilhelmus, Johannus 3e Dan JC ‘t Höfke Neede
Honing Gabriela 3e Dan Sport Ins. Rebel
Neijndorff Rudi 3e Dan Sportschool Matuari
Ooitink Bradley 3e Dan Sportgroep Jujutsu Raifu
Oosterbosch Henri 3e Dan Sportschool Ooy
Parra de la Rob 3e Dan Judo club de Wester
Prinsen Gerlo 3e Dan Budokai Glanerbrug
Raaijmakers Stephan 3e Dan Sportschool Ooy
Raboen Maurice 3e Dan Flying Dragon Den Haag
Schierboom Wendy 3e Dan Sportschool Matuari
Trogrlic Vjekoslav 3e Dan Multisport Rijnsburg
Van der Kloor Randolph 3e Dan Ji Do Kwan van der Kloor
Neut van der Vincent 3e Dan USA
Vyent Urwin 3e Dan Black Eagle Rotterdam
Wuck Laura 3e Dan Judo club de Wester
Zand “t Leroy Edson 3e Dan Sportschool Matuari
2e Dan Nidan (二段)
Chung Stanley 2e Dan Black Eagle Amsterdam
Agoudan Jihad 2e Dan Dojo Kokoro Groningen
Azzamouri Wail 2e Dan Kyodo
Boer Marcel 2e Dan Flying Dragon Den Haag
Brouwer v. Gonzenbach Ludwig 2e Dan Dojo Kokoro Groningen
Brugge Gwendolyn 2e Dan USA
Graaff de Esmiralda 2e Dan Uki-Waza Zandpol
Dorrestijn Bjorn 2e Dan Sport Ins. Rebel
Duijghuisen Pieter 2e Dan Sportschool Ooy
Eken Rene 2e Dan Sport Ins. Rebel
Ensing Patrick 2e Dan De Budoka
Fischer Marita 2e Dan Karateclub Olthoff
Flikkenschild Max 2e Dan De Tempel
Gering Arie 2e Dan Budokai Glanerbrug
Groeneveld Kees 2e Dan Mudokwan Wezep
Hengeveld Robert 2e Dan JC ‘t Höfke Neede
Hofman Joey 2e Dan Dojo Kokoro Dekker
Jansen Brenda 2e Dan Mudokwan Wezep
KaraKoç Ipek 2e Dan Dojo Kokoro Dekker
Karan Jaddoe 2e Dan Zentai
Koeman Vincent 2e Dan Sport Ins. Rebel
Koeman Wendy 2e Dan Sport Ins. Rebel
Langendorff William 2e Dan Sport Ins. Rebel
Pruis Niki 2e Dan Harado
Roelevink Albert 2e Dan Zelfverdediging Friesland
Stijgeren van Dolf 2e Dan Sport Ins. Rebel
Strijbosch Stef 2e Dan Budokai Glanerbrug
Tiefringer Kristen 2e Dan Karateclub Olthoff
Valenti Santo 2e Dan Cheedokwan
Weller de Maa Sandra 2e Dan Haragei
Welman Dennis 2e Dan Judo club de Wester
Welman Gerard 2e Dan Judo club de Wester
Westland Kimberly 2e Dan Sport Ins. Rebel
Wind Denny 2e Dan Leirissa Gym
Zwaan Robin 2e Dan Multisport Rijnsburg
1e Dan Shodan (初段) –
A.B. Joran 1e Dan Uki-Waza Zandpol
Achrrab Ilias 1e Dan Sportschool Matuari
Achterberg Daniel 1e Dan Multisport Rijnsburg
Amghar Zohair 1e Dan Karatedo Oyama
Amkoum Bilal 1e Dan Sport Ins. Rebel
Asmoredjo Raymond 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Bakker Douwe 1e Dan Karate Olthoff
Bamberg Yara 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Belhadj Mounir 1e Dan Sportschool Matuari
Bemthuis Bart 1e Dan USA
Bos Leander 1e Dan Zentai
Bouwmeester Ilse 1e Dan Karateclub Blijham
Bredewoud Jermaine 1e Dan Karatedo Zendokan
Brouwer Arjan 1e Dan USA
Bruns Christina 1e Dan Karateclub Olthoff
Budding Carlijn 1e Dan USA
Corporaal Henk 1e Dan Taekwondo Heerenveen
Bleeker de Bennie 1e Dan Dojo Kokoro Dekker
Vries de Casper 1e Dan Tai Budo
Dorrestijn Quita 1e Dan Sport Ins. Rebel
Adel el Ilias 1e Dan Sportschool Matuari
Adel el Soufjan 1e Dan Sportschool Matuari
Ezatkhan Arwin 1e Dan Kyodo
Graafland Rits 1e Dan Tori Ryu
Grimmius Tamara 1e Dan Multisport Rijnsburg
Guijt Marije 1e Dan Multisport Rijnsburg
Hadzihasanoviç Aida 1e Dan Dojo Kokoro Dekker
Hadzihasanoviç Erna 1e Dan Dojo Kokoro Dekker
Haeringen van Arie Nicolaas 1e Dan JC ‘t Höfke Neede
Hoekstra Thijs 1e Dan Harado
Harhangi Madhavi Saraswati 1e Dan Black Eagle
Heuverhorst Mike 1e Dan USA
Hoekstra Thijs 1e Dan Harado
Horst v d Fleur 1e Dan Leirrissa Gym
Jentink Gerrit 1e Dan Tori Ryu
Kakiay-Yavuz Jessica 1e Dan Sport Ins. Rebel
Leferink Sandra 1e Dan Uki-Waza Zandpol
Lindenhols Didier 1e Dan Harado
Lougheed Geoffrey 1e Dan Dojo Geoffrey
Lüschen Kristian 1e Dan Zentai
Miedema Jan 1e Dan Taekwondo Heerenveen
Molen v.d. Lucas 1e Dan Budokai Glanerbrug
Nahrwold Martin 1e Dan Ji do kwan van der Kloor
Neeland Ludwig 1e Dan Karate Nee
Nijboer Marli 1e Dan USA
Oskam Joëlle 1e Dan Multisport Rijnsburg
Post Harald 1e Dan Karate Nee
Postma Ingmar 1e Dan de Budoka
Pril Marina 1e Dan IBF Judo
Raboen Jordie 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Redd Amiena Raya Lee 1e Dan Dojo Kokoro Dekker
Redd Rubina 1e Dan Dojo Kokoro Dekker
Rozenberg Marco 1e Dan Leirissa Gym
Schonewille Jos 1e Dan Harado
Score Anthony 1e Dan De Budoka
Shakil Nazli 1e Dan Dojo Kokoro Groningen
Sleebos Hans Roland 1e Dan Sportgroep Jujutsu Raifu
Slot Arjan 1e Dan USA
Spijkerman Leroy 1e Dan Judo club de Wester
Stelling Martijn 1e Dan Karateclub Blijham
Haken ten Bram 1e Dan Judoclub t Heelal
Horst ter Nick 1e Dan Dojo Kokoro Dekker
Tijink Marcel J. K. 1e Dan USA
Triep Steven 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Valenti Renato 1e Dan Cheedokwan
Dam van Mathijs 1e Dan Sport Ins. Rebel
Sluys v.d. Velthuis Caroline 1e Dan Sportschool Ooy
Vlies v.d.Letty 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Zwan v d. Clemens 1e Dan Pukulan Kemajoran Lemmer
Duijne van Joey 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Harten van Loes 1e Dan Zentai
Langbroek Jesse Rowan 1e Dan Black Eagle
Wenting Marco 1e Dan Tori Ryu
Westendorp Ties 1e Dan USA
Wielens Siep 1e Dan USA
Wiens Sebastian 1e Dan De Budoka
Wilde de de Ligny Roos 1e Dan Leirissa Gym
Wind Postma Attje 1e Dan Leirissa Gym
Wolsink Ennio 1e Dan Dojo Kokoro Groningen
Yip Lai Ying 1e Dan Sport Ins. Rebel
Zaalman Donovan 1e Dan Zentai
Zerouali Hossam 1e Dan Kyodo
Zinger Lisa 1e Dan Flying Dragon Den Haag
Zwaan Jesse 1e Dan Multisport Rijnsburg
Zwiers Richard 1e Dan USA