Wereldkampioenschappen All Style Karate

De Wereldkampioenschappen all Style Karate en Hand to Hand Fight zijn zeer succesvol geweest.
250 deelnemers uit 24 landen waren aanwezig om deel te nemen aan dit groots internationale evenement.
Sportiviteit en Budo geest voerden de boventoon.
Tijdens dit evenement slaagde el Aoudai Abdeslam voor zijn A licentie scheidsrechter en werd Markus Linke gepromoveerd tot 6e Dan.
Namens het volledige bestuur van de IBF danken wij de organisatie van dit evenement, Henk Jan Ningbers en Hendrik Jan Ningbers en de 45 vrijwilligers.

Seminair Mario Schapp

Zaterdag 19 mei 2018 heeft de voorzitter van IBF Amerika, Mario Schap zijn Toernee door Europa even ondertoken om een seminair te geven in Jiu Jutsu op uitnodiging van Nederland.
Deze seminair was een groot succes, en ook leden van de IBF Judo waren hierbij aanwezig.
De les werd gezioen als een enorme verrijking van de Europese technieken.

Uitslagen NK 2018

De uitslagen van de Nederlandse Karatekampioenschappen 2018.

Katas Klasse Resultaat Naam Sportschool
Kata jeugd meisjes tot 11 jaar 1e plaats Maysem Draouy Zendokan
Kata jeugd meisjes tot 11 jaar 2e plaats Geerte Pronk Multisport
Kata jeugd meisjes tot 11 jaar 3e plaats Darlene Lie-Atjam Jen’s Defense
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar 1e plaats Megan Manoch Flying Dragon Manoch
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar 2e plaats Zephaniah Landveld Team Landveld
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar 3e plaats Anika Evers Flying Dragon Manoch
Kata jeugd jongens tot 11 jaar 1e plaats Leefy Landveld Team Landveld
Kata jeugd jongens tot 11 jaar 2e plaats Iniijah Vija Jen’s Defense
Kata jeugd jongens tot 11 jaar 3e plaats Walid Stevens Karatedo Oyama
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar hogere graduering 1e plaats Roos de Wilde Ligny Leirissa Gym
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar hogere graduering 2e plaats Fleur van der Horst Black Eagle Rotterdam
Kata jeugd meisjes tot de 15 jaar hogere graduering 3e plaats Thalia Straatman Kokoro Coevorden
Kata junioren jongens tot 15 jaar 1e plaats Axel Sahiboe Team Landveld
Kata junioren jongens tot 15 jaar 2e plaats Daniel Achterberg Multisport
Kata junioren jongens tot 15 jaar 3e plaats Leonardo Straatman Kokoro Coevorden
Kata senioren heren 1e plaats Richard Pet Multisport
Kata senioren heren 2e plaats Vincent van der Neut Usa Haaksbergen
Kata senioren heren 3e plaats Jelle Sipma Leirissa Gym
Kata senioren dames 1e plaats Christina Bruns Karate club Olthoff
Kata senioren dames 2e plaats Kirsten Tiefringer Karate club Olthoff
Kata senioren dames 3e plaats Ipek Karakoc Kokoro Coevorden
Team Kata senioren 1e plaats Team Multisport 2 Multisport
Team Kata senioren 2e plaats Team Olthoff Karateclub Olthoff
Team Kata senioren 3e plaats Team Kokoro Kokoro Coevorden
Team junioren 1e plaats Turbo Girls Multisport
Team junioren 2e plaats Jens Defense Jen’s Defense
Team junioren 3e plaats Multisport 3 Multisport
Kata veteranen 1e plaats Reinhold Nee Karate club Olthoff
Kata veteranen 2e plaats Ron Huizinga Leirissa Gym
Kata veteranen 3e plaats Jan Haan Leirissa Gym
Wapen kata junioren 1e plaats Axel Sahiboe Team Landveld
Wapen kata junioren 2e plaats Roos de Wilde Ligny Leirissa Gym
Wapen kata junioren 3e plaats Zeinep Yildirim Matuari Tulis
Wapen kata senioren 1e plaats Markus Linke Sportschule Budokan
Wapen kata senioren 2e plaats Ron Huizinga Leirissa Gym
Wapen kata senioren 3e plaats Reinhold Nee Karate club Olthoff
Fights Klasse Resultaat Naam Sportschool
Junioren mannen tot 45 kilo 1e plaats Denn Reinderink USA Haaksbergen
Junioren mannen tot 45 kilo 2e plaats Jochem van Rooijen USA Haaksbergen
Junioren mannen tot 45 kilo 3e plaats Madani Achrrah Matuari Tulis
Junioren mannen tot 55 kilo 1e plaats Daniel Achterberg Multisport
Junioren mannen tot 55 kilo 2e plaats Elijah Landveld Team Landveld
Junioren mannen tot 55 kilo 3e plaats Leonardo Straatman Kokoro Coevorden
Junioren mannen tot 65 kilo 1e plaats Tyrel Illaria Kokoro Groningen
Junioren mannen tot 65 kilo 2e plaats Quinten Olieberg Kenryoku
Junioren mannen tot 65 kilo 3e plaats Dylan Kertowidjojo Black Eagle
Junioren mannen boven de 65 kilo 1e plaats Rida El Mazouji Karatedo Oyama
Junioren mannen boven de 65 kilo 2e plaats Saayel Safy Kokoro Groningen
Junioren vrouwen tot 40 kilo 1e plaats Manouk Reinderink USA Haaksbergen
Junioren vrouwen tot 40 kilo 2e plaats Alissa Prins Kenryoku
Junioren vrouwen tot 40 kilo 3e plaats Mylene Huigen Kenryoku
Junioren vrouwen tot 50 kilo 1e plaats Fleur van de Horst Black Eagle
Junioren vrouwen tot 50 kilo 2e plaats Sawni Ramlal Kokoro Groningen
Junioren vrouwen tot 50 kilo 3e plaats Eekta Nathoe Kokoro Groningen
Junioren vrouwen tot 60 kilo 1e plaats Joélle Oskam Multisport
Junioren vrouwen tot 60 kilo 2e plaats Suus Foeder Kenryoku
Junioren vrouwen tot 60 kilo 3e plaats Thalia Straatman Kokoro Coevorden
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 1e plaats Rosaly Kooij Multisport
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 2e plaats Bo-Jenuati Multisport
Junioren vrouwen boven de 60 kilo 3e plaats Carlijn Budding USA Haaksbergen
Mannen tot 60 kilo 1e plaats Wishal Goerdin Black Eagle Amsterdam
Mannen tot 60 kilo 2e plaats Jermaine Bredewoud Zendokan
Mannen tot 65 kilo 1e plaats Ilias Achrrab Matuari Tulis
Mannen tot 65 kilo 2e plaats Doeke Medendorp Kokoro Groningen
Mannen tot 70 kilo 1e plaats Fabian Huiting Karate Club Blijham
Mannen tot 70 kilo 2e plaats Mike Heuverhorst USA Haaksbergen
Mannen boven de 70 kilo 1e plaats Sanjay Alakhramsing Black Eagle Amsterdam
Mannen boven de 70 kilo 2e plaats Romano Badal Black Eagle Amsterdam
Mannen boven de 70 kilo 3e plaats Clarence Geerman Kenryoku
Vrouwen tot 60 kilo 1e plaats Nazil Shakil Kokoro Groningen
Vrouwen tot 60 kilo 2e plaats Ipec Karakoc Kokoro Coevorden
Vrouwen tot 60 kilo 3e plaats Madhavi Harhangi Black Eagle Rotterdam
Vrouwen tot 70 kilo 1e plaats Tamara Grimmus Multisport
Vrouwen tot 70 kilo 2e plaats Christina Bruns Karate Olthoff
Vrouwen boven de 70 kilo 1e plaats Marije Guijt Multisport
Vrouwen boven de 70 kilo 2e plaats Linda van Duijn Multisport
Vrouwen boven de 70 kilo 3e plaats Kirsten Tiefringer Karate Olthoff
Veteranen 1e plaats Sanjay Alakhramsing Black Eagle Amsterdam
Veteranen 2e plaats Edwin Suares Black Eagle Amsterdam
Veteranen 3e plaats Beert van den Hoorn Mudokwan Wezep
Jongens tot 30 kilo 1e plaats Anouar Ahdaoui Karatedo Oyama
Jongens tot 30 kilo 2e plaats Biilal Bouzzati Karatedo Oyama
Jongens tot 30 kilo 3e plaats Lee Fly Landveld Team Landveld
Jongens tot 35 kilo 1e plaats Bas Reinderink USA Haaksbergen
Jongens tot 35 kilo 2e plaats Achraf Ait Bouche Matuari Tulis
Jongens tot 35 kilo 3e plaats Nicolas Puzynski Zendokan
Meisjes tot 28 kilo 1e plaats Imen Hfaiedh Team Landveld
Meisjes tot 28 kilo 2e plaats Blessing Landveld Team Landveld
Meisjes tot 28 kilo 3e plaats Shakti Alakhramsing Black Eagle Amsterdam
Meisjes boven de 28 kilo 1e plaats Diya Ramal Kokoro Groningen
Meisjes boven de 28 kilo 2e plaats Maysem Draaoy Zendokan
jongens 35 tot 40 kilo 1e plaats Bilal Aissati Karatedo Oyama
jongens 35 tot 40 kilo 2e plaats Jonson Lie Atjam Jens defense
jongens 35 tot 40 kilo 3e plaats Isah Neyda Team Landveld
Jongens boven de 40 kilo 1e plaats Houdaifa Buyatui Karatedo Oyama
Jongens boven de 40 kilo 2e plaats Badreddine El Aouadi Karatedo Oyama
Jongens boven de 40 kilo 3e plaats Jonathan Landveld Team Landveld

Dangraad examens mei 2018

Onder de leiding van de voorzitter van de IBF Peter Brugge en het hoofd examenraad Rob van der Sluys senior is er afgelopen zaterdag 12 mei 2018 in Huizen de landelijke IBF Dangraad examens gehouden, hieronder de lijst met geslaagden:

1e Dan ;
Ilse Bouwmeester, Christina Bruns, Loes van Harten, Donovan Zaalman, Kristian Lüschen, Moh- Zouhair , Hossam Zerouali, Ibrahim Bouddount, Wail Azzamouri , Ruel Iwan Gefferie, Raoul Wijenberg, Lai Ying Yip, Quita Dorresteijn.
2e Dan;
Kirsten Tiefringer, Karan Jadoe, Denny Wind, Jihad Agoudan,
3e Dan;
Roman Herterich
4e Dan;
Shahriar Abbasi , Christian Brouwer von Gonzenbach.

Als examinatoren functioneerden:
Bé Olthoff, Theo Prak, Ellen Brugge , Abderrazak Benramdane, Richard Pet, Steve Manoch, Ger Westerhuis, Jaap Bol, John Tulis en Maurice Vlemmincx .
Het was een goed examen.

27e editie Open Dutch

De IBF open dutch was een evenement op zich, 24 landen uit de hele wereld waren aanwezig om te strijden voor de hoogste eer in All Style Karate, Hand to Hand fight, Sambo en Combat Sambo.

Een top evenement op internationaal niveau.

 

Eerste centrale kadertraining 2018

De eerste centrale training van 2018 is weer een feit.

Gezellige leuke trainingen, in breektesten, examentraining in Kyokushinkai, van Benramdane,  Shotokan training van Richard Pet en Jiujutsu training van Ron Huizinga.

Daarnaast breektest training van Jaap Bol, en gevechtstraining voor de WK van onze bondscoach Theo Prak.

Zelfverdediging van Be Olthoff en Taekwondo training van Maurice Vlemmincx en Peter Brugge.

Veel enthousiaste deelnemers.

IBF Leden bedankt.

 

Landelijke Dangraad Examens

Op 9 december werden weer de landelijke dangraad examens gehouden.
Deze keer werden de examens gehouden in Haaksbergen bij USA Sport.
Er werd geëxamineerd in Taekwondo, Wado Ryu, Kyokushinkai, Jiujutsu en Shotokan karate.
Voor 1e dan slaagden:
Lisa Zinger, Yara Bamberg, Steven Triep, Jordie Raboen, Attje de Wind Postma, Marco Rozenberg, Marcel Tijink en Iheb Djebbi.
Voor derde dan slaagde Nadine Santjers
Voor vierde Dan slaagde Ron Huizinga
Als examinatoren traden op:
Richard Pet, Marekus Linke, Rob van der Sluys (sr), Abderazak Benramdane, Ger Westerhuis, Rob van der Sluys (Jr), Jaap Bol, John Tulis, Theo Prak, Maurice Vlemmincx, Ellen Brugge, Carlo van der Sluys, Bé Olthoff en Peter Brugge.
Het was een strak en goed examen.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IBF Europese Kampioenschappen Karate Boedapest

De Europese Kampioenschappen van de IBF in Boedapest, zijn volledig geslaagd.
Het is een supersportieve toernooi geweest waar iedereen enthousiast over was.
Sportief, bovendien is Boedapest een hele mooie plaats.
We vonden het ook leuk dat andere bonden daar aanwezig waren, die eigenlijk IBF als concurrent zien, maar wel op onze evenementen aanwezig zijn vanwege de sportiviteit en sfeer die er altijd heerst op onze toernooien.
4 Nederlanders vielen bij deze zwaarbezette toernooi in de prijzen.
Richard Pet (Multisport) en Iheb Djebbi (Matuari) werden tweede in hun categorie en Leroy ’t Zand (Matuari) en Widad Bouddount (Kyodo) werden derde in hun klasse.
De bondscoaches Theo Prak en Richard Pet waren trots op de Nederlandse Delegatie.